Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

Декор весільних келихів

Поєднання тонкого скла із багатьма можливими елементами декору виглядає дуже красиво і вишукано. Хоча трапляються й жартівливе оформлення весільних келихів. У будь-якому випадку келихи, спеціально прикрашені для наречених, нададуть цій урочистості оригінальності й вишуканості.

Зазвичай те, як будуть прикрашені весільні келихи, цікавить гостей не менше ніж вигляд весільного торта. Адже є багато варіантів оформлення цих обов’язкових весільних атрибутів.

За бажанням, келихи на весілля можна прикрасити не лише для молодят, а й для подружок нареченої. Виглядає це дуже кумедно. При цьому на кожному келихові вказують повне ім’я або ініціали подружки. Після закінчення свята вони зможуть забрати із собою іменні келихи собі на пам’ять.

весільні келихи

Найчастіше весільні келихи замовляють у професійних студіях декору, у приватних майстрів або прикрашають самі. Матеріалом для прикрашування послужать мереживо, пера, стрази, фарби, стрічки, штучні квіти, бусини – їх купують у спеціалізованих магазинах для рукоділля.

Ми розповімо про найпопулярніші види оформлення.

Мереживо

Весільні келихи, прикрашені мереживом, символізують ніжність і романтичність почуттів. Проте, коли кажуть, що келихи прикрашені певним конкретним матеріалом, це зовсім не означає, що вони декоровані тільки ним. Просто його в оформленні буде більше, ніж інших, на ньому акцентують.

Так само і з декоруванням келихів мереживом. Насправді тут ще пригодяться і стрічки, і стрази, і бусини.

весільні бокали

Стрічки

Стрічки використовують у більшості випадків при декорування весільних келихів. Дуже красиво і урочисто виглядає в оформленні поєднання двох кольорів – білого і якогось яскравого, наприклад, червоного чи синього. А бусини і штучні квіти у тій же кольоровій гамі додадуть келихам оригінальності й особливого шарму.

декор бокалів

Стрази, бусини

Келизи, прикрашені стразами й бусинами, виглядають, звичайно, дуже гламурно і урочисто. Причому стразів може бути зовсім небагато. Наприклад, кілька штук в якості підвісок  на бантові, прикріпленому до келиха.

бокали на весілля

Штучні і живі квіти

Вибираючи весільні келихи, прикрашені квітами, добре подумайте, якими саме прикрашати – живими чи штучними. Адже штучні квіти, хоч і не настільки красиві, як живі, не в’януть і не змінюють свій зовнішній вигляд. І навіть після весілля келихи зі штучними квітами ще довго зберігатимуться у вас в якості сімейної реліквії.

весільні бокали

Пелюстки штучних квітів

Хотіли б келих у квітці? Для того, щоб досягти такого ефекту, потрібно взяти штучну квітку і розібрати її на пелюстки. Потім обклеюють ними верх ніжки келиха, імітуючи квітку. Потім келихи прикрашають бусинами, а знизу під отриманою квіткою зав’язують бант зі стрічок із стразами.

декор бокалів

Як бачите, варіантів прикрашування весільних келихів є досить багато. А фантазія дозволяє створювати все нові і нові. Вибрати із них найкращий важно, адже всі вони красиві і достойні того, щоб прикрасити собою весільний бенкет. Але, мабуть, один із них таки сподобається вам найбільше.