Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

Чого не варто робити під час пропозиції руки і серця

Одним із найбільш казкових і приємних моментів у стосунках пари є той день, коли чоловік робить своїй обраниці пропозицію стати його дружиною. Звичайно, після цього будуть ще більш особливі моменти – це одруження і народження дітей. У наш час нерідко трапляється таке, що дівчина перша говорить хлопцеві ці хвилюючі слова. Але ми все-таки розраховуємо на класичну пропозицію, тому ця стаття саме для вас, чоловіки.

освідчення

Якщо ви вирішили зробити пропозицію своїй коханій, то пам’ятайте, що навіть дуже близький і коханий чоловік може отримати відмову, якщо у цей відповідальний момент зробить щось не так.

Перелік помилок, яких не варто допускати

1. Ні в якому разі не можна робити пропозицію ніби «між іншим», не акцентуючи на тому, що ви говорите, або, простіше кажучи, ніби «на ходу».

2. Зовсім не додає романтики цій події алкогольне сп’яніння. Якщо ви робитимете пропозицію в стані алкогольного сп’яніння (навіть якщо ви дуже сильно хвилювалися і лише «для хоробрості» випили 50 грам), буде велика ймовірність отримати відмову. Інакше виглядатиме ситуація, коли ви знаходитесь у ресторані або ж, навпаки, влаштували романтичний вечір удома, наповнили келихи улюбленим вином чи шампанським і в такій затишній обстановці, трішки захмелівши від щастя, говорите ці хвилюючі слова.

пропозиція руки і серця

3. У цей важливий момент не варто відволікатися на щось стороннє. Тому заздалегідь потурбуйтеся про те, щоб ваш телефон був хоча б у режимі вібрації, а ще краще буде на цей час вимкнути його зовсім. Адже вся ваша увага і думки зосереджені лише на коханій і словах, які ви говорите.

4. Дуже негарно виглядає, коли людина намагається говорити з повним ротом їжі або ж під час розмови жує жуйку. Уявіть себе на місці вашого співрозмовника і ви відразу зрозумієте, що робити пропозицію і жувати одночасно – це дуже погана ідея.

5. Незважаючи на те, що в наш час без мобільного телефону  вже не обійтися і багато справ можна вирішити з допомогою цього засобу зв’язку, ні в якому разі не можна говорити своїй коханій про бажання одружитися опосередковано через телефон.

освідчення обручка

6. Пам’ятаючи про гіркий досвід чоловіків, які вирішили заховати обручку в певній страві, радимо відмовитись від таких на перший погляд оригінальних варіантів освідчення. Адже дівчина, не знаючи про наміри коханого, може проковтнути ваш сюрприз, і замість щастя відчуватиме страх у паніку.

Але може трапитись і таке, що ви все зробили правильно, не допустили ніяких помилок, ретельно продумали кожне своє слово і дію, а замість щасливої відповіді «Так, згідна» почули, що коханій ще треба подумати. У такому разі не треба панікувати, розчаровуватись і не варто тиснути на дівчину або обурюватись. Так само, як і для вас, для неї ця подія  є однією із найважливіших у житті. А якщо вона навіть не підозрювала, що ви їй маєте в цей день освідчитись, то реакція може бути неоднозначною. А деяким людям просто необхідний час для обміркування будь-якого рішення, тому навіть така приємна і радісна подія не стане винятком із правила.

Саме із освідчення і пропозиції руки й серця починається спільний життєвий шлях двох закоханих людей, тому ретельно підготуйтесь до цього моменту і дійте рішуче. Удачі вам і щасливого сімейного життя!

освідчення любов