Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

Діти на весіллі

Яке ж весілля обійдеться без маленьких гостей? Присутність дітей на весіллі - це і символ благополуччя майбутньої сім'ї, і просто окраса свята. Однак, якщо не підготуватися заздалегідь до їхнього візиту, то замість радості можна мати клопіт.

Усім відомо, що малюки дуже емоційні і якщо не приділяти їм належної уваги, то вони легко і швидко можуть занудьгувати. А вже якщо вони занудьгують – ваше свято може полетіти шкереберть. Тому вам необхідно заздалегідь подбати про «культурну программу» для найменших.

Насамперед вам, звичайно ж, потрібно задіяти діток у весільному процесі. Традиційно малюків наряджають під стать нареченому і нареченій і далі все йде за сценарієм: мініатюрні леді несуть шлейф весільної сукні нареченої, розсипають пелюстки троянд, а маленькі джентльмени в строгих смокінгах підносять обручки на красивій подушечці. І, звичайно ж, у молодят відбувається фотосесія з крихітними копіями. Це виглядає дуже зворушливо і красиво.

діти на весіллі

Також хлопчиків можна зробити відповідальними за повітряні кульки, хлопавки і мильні бульбашки. На банкеті маленьким гостям можете доручити розносити весільний торт гостям, і вручати призи за перемоги в конкурсах.

Якщо у вас є власні діти, у вас, звичайно ж, виникне бажання, щоб вони в цей важливий для вас день були поруч. Для цього подбайте про сукні і костюмчики для них. Щодо маленьких хлопчиків, то для них на весіллі підійдуть смокінги або костюми. З їх пошуком у вас проблем не буде - ви їх легко знайдете практично в будь-якому магазині дитячого одягу або ж спеціалізованому весільному салоні.

дети на свадьбе

Пам’ятайте, що в кожній дівчинці живе маленька принцеса. Тому виділіть час і прогуляйтеся з малятком по магазинах – дозвольте їй самій вибрати ту найкращу сукню, в якій вона буде на торжестві.

Ваше весілля призначене на спекотний літній день? Тоді слід врахувати, що дітворі буде важко провести тривалий період в задушливому приміщенні або під палючим сонцем. Тому подумайте про варіант відзначити свято на природі. Для дітвори там буде місце і побігати, і попустувати. При цьому дорослі не будуть змушені кожні п'ять хвилин обсмикувати їх, роблячи зауваження з приводу того, що вони занадто шумлять. Тільки не забудьте подбати і про дитячий фуршет: прихопіть з собою спеціально для них бутерброди та солодощі.

весілля і діти

Однак маленькі гості – аж дуже особливі, і вони можуть стати як окрасою свята, так і клопотами. І навіть накривши для них спеціальний стіл, задіявши аніматорів і забезпечивши їх іграшками, ви не уникнете того, що малюки все одно дуже швидко втомляться, почнуть вередувати і, як результат, зіпсують один з ключових моментів вашого весілля. І тому ті з гостей, які прийшли до вас разом з дітьми, швидше за все, не дочекаються навіть винесення торта, і пуста зала викличе у вас неприємні відчуття. Кращий вихід зі становища – спробуйте домовитися з гостями, що діти пробудуть на весіллі всього кілька годин, після чого їх забере додому хтось із близьких.Зауважимо, що оплатити таксі повинні будете ви, оскільки саме у ваших інтересах, щоб всі гості пробули з вами разом до закінчення свята. І не забудьте подякувати маленьким за те, що вони прийшли вас привітати.