Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

Як правильно вибрати банкетну залу для весілля

Банкет займає значну частину весілля, тому правильний вибір закладу, де він пройде, - це важливе питання. Тому сьогодні розглянемо основні нюанси цієї нелегкої справи.

бенкетний зал

1. Ціна

Відразу з'ясуєте чотири основні моменти:

• з яких складових складається остаточна вартість банкету (багато закладів, крім вартості їжі і напоїв, беруть гроші за оренду приміщення і обслуговування (як правило,% від суми замовлення);

• чи є послуги, котрі нав'язує заклад (музичний супровід, весільний торт тощо);

• фіксована чи договірна ціна (часто молодят в останній момент  інформують, що в зв'язку зі зміною цін постачальників на продукти (або під іншим приводом), вартість зросла;

• чи можна приносити свій алкоголь і продукти (фрукти, нарізки, торт), це дозволяє істотно знизити вартість кінцевого рахунку.

вибір бенкетного залу

2. Розмір приміщення

Тут теж слід врахувати кілька аспектів:

• уточнюйте не тільки кількість місць, а й загальну площу залу (фраза «зал вміщує до 100 осіб», зовсім не означає, що цій сотні там буде просторо і комфортно);

• чи достатньо місця для танців і конкурсів, а також для музикантів з їх громіздкою апаратурою;

• якщо Ви плануєте шоу-програму, пам'ятайте, що багато артистів висувають певні вимоги до приміщення, в залежності від специфіки номерів (розмір майданчика, поверхню підлоги, висота стелі і т.д.).

весілля бенкет

3.Меню

Смачна їжа – головна умова будь-якого успішного банкету. Можна оцінити якість їжі та обслуговування, прийшовши в даний заклад в якості звичайноо відвідувача і замовити страви, які цікавлять Вас. Якщо це неможливо, постарайтеся з'ясувати якомога більше інформації під час обговорення меню з адміністратором (переглянути каталоги, якщо такі є, уточнити розмір порцій і т.д.).

4.Зручність

Зверніть увагу на наступне:

• наскільки зручна парковка автомобілів;

• чи є кондиціонер (якщо весілля в спекотну пору року), гардероб (якщо в холодну), місця для куріння, кількість і зручність санвузлів (наприклад, чи є елементарна можливість вимити руки з милом);

• чи є спеціальне приміщення для переодягання артистів, підготовки ведучого.

• якщо в закладі кілька банкетних залів, з'ясуйте, наскільки вони ізольовані один від одного і чи не є Ваш зал «прохідним».

весільний бенкет

5.Організаційні моменти

Обов'язково обговоріть з адміністратором:

• всі наявні заборони і обмеження (наприклад, хтось забороняє сипати на порозі закладу зерно і пелюстки, хтось не дозволяє використовувати свічки, в інших існують обмеження на прикрасу залу тощо);

• можливість з'єднання столів і способи розсадки гостей;

• чи закривається заклад на час проведення весільного торжества (часто це залежить від загальної суми банкету);

• до котрої години працює заклад, чи можливо продовжити цей час і на яких умовах;

• з яким інтервалом будуть подаватися гарячі страви (щоб не вийшло так, що все буде винесено за дві-три перших години, а залишок свята гості проведуть над холодними тарілками); торт теж повинен бути поданий у відповідний час.

І наостанок ще кілька корисних порад

Якщо Ви хочете провести весілля в певному стилі / кольорі / тематиці, то вибирайте залу, інтер'єр якої відповідає або хоча б не суперечить обраній Вами концепції.

Всі домовленості мають оформлятися документально – це стосується затверджених цін, страв, факту передоплати і т.д. Краще якщо буде укладено попередній договір, в якому будуть чітко прописані всі умови.

Перш ніж зупинити свій вибір на тому чи іншому місці, уважно вивчіть інформацію про нього в Інтернеті. Якщо заклад існує багато років, то Ви знайдете достатню кількість відгуків, щоб зробити об'єктивний висновок.

Якщо Ви плануєте відзначити весілля в якомусь популярному закладі або ж цей урочистий день припадає на розпал випускних вечорів, новорічних корпоративів, то домовлятися про оренду потрібно якомога раніше (мінімум за 5-6 місяців).

Гарного Вам вибору і незабутнього весілля!