Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

Зимовий букет нареченої

Яким має бути букет нареченої, якщо весілля взимку? Звичайно ж, особливим, адже це пора точно холодна, а також сніжна і морозна (якщо зима залишається зимою). Крім того, це дивовижний і казковий час, тому подібний до весілля. Адже в новорічну пору люди живуть у передчутті чудес, нового щасливого життя і здійснення мрій. А чого ж чекають перед весіллям молодята? Того ж самого, тільки вже для їхньої молодої сім’ї. Тому всі деталі зимового весілля, зокрема й букет, повинні бути незвичайними і  дивовижними.  

Букет для нареченої взимку – її головний аксесуар. Коли на вулиці все заметено снігом, весільна сукня також біла, має бути якийсь яскравий акцент, який не дасть нареченій злитись із навколишнім середовищем.

Дуже важливо, щоб флористи з необхідною уважністю і турботою поставились до виготовлення букета нареченої. Наприклад, букет потрібно якомога більше закутати у стрічки, а кожен бутон ретельно загорнути в красиву обгортку. Усе це потрібно для того, щоб квіти не контактували з вітром. А от які саме квіти будуть у букеті – зовсім не принципово.

букет нареченої

Безперечно, білосніжний колір – найбільш зимовий і весільний. З допомогою білих квітів образ нареченої стане ще більш ніжним і чарівним. Але щоб наречена не злилась зі сніжним фоном, флористи рекомендують додати у весільний букет яскраві штрихи: зелені, червоні, сині, фіолетові.

Також зимовий букет нареченої прийнято оформлювати у блакитних або світло-рожевих тонах. Вони перегукуються із іскристим снігом  і підкреслюють ніжність і тендітність нареченої.

зимовий букет нареченої

Також можна використати і бузкову гаму. Вона вигідно відтінить білосніжний пейзаж. Для сміливіших і більш епатажних панянок підійдуть червоний, темно-фіолетовий, синій і оранжевий кольори. Вони будуть гарно контрастувати із зимовою природою.

Загалом, не варто боятися експериментів. Але й пам’ятайте, що головне призначення весільного букету – підкреслювати красу нареченої. Також він повинен гармонійно поєднуватися зі стилістикою весілля.

Які кольори краще використовувати для зимового букета нареченої?

Насамперед потрібно чітко усвідомити, що для весілля взимку у букеті головне не мода, а витривалість холоду й морозу. Інакше ж до середини дня весілля модний букет перестане тішити своєю красою. Наприклад, зовсім не бояться зимового холоду кали, які, до речі, дуже гарно й тонко підкреслюють романтичність і ніжність образу нареченої.

весільний букет кали

 

Проте, вибираючи квіти для зимового букету, пам’ятайте про відповідний декор для нього. Прикрасити таке диво зимової флористики можна ялинковими гілками, шишками, ягодами, різноманітними суцвіттями, брошками й елементами новорічного оформлення.

Ілюзії морозного візерунку можна досягти з допомогою вишуканого весільного мережива. Такі квіти виглядатимуть неперевершено.

свадебный букет зимой

Букет також можна прикрасити бусинами кольору срібла, стразами, блискітками, декоративними сніжинками.   

А ще не менш оригінально і дуже по-новорічному виглядатиме весільний букет із цукерок. Такий варіант має кілька переваг: букет не зів’яне, взимку цукерки не розтануть і не забруднять сукню нареченої, а настрій буде шоколадним.

весільний букет з цукерок