Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

Весілля у стилі Дня Святого Валентина

14 лютого, як відомо, увесь світ відзначає День Святого Валентина. Це свято можна взяти за основу весілля, ніжного і романтичного. Якщо і ви вирішили організувати ваше свято14 лютого, пропонуємо основу для сценарію.

Гості заходять у весільну залу. Помічницею ведучого буде фея Валентинка, вона роздає гостям програми весільного вечора. Коли всі гості зайдуть до зали, ведучий говорить своє вступне слово.

Далі звучить марш Мендельсона,  входять молодята. Усі гості зустрічають їх оплесками.

Ведучий пропонує гостям привітати молодят, викликаючи по черзі батьків нареченого і нареченої, їхніх родичів і друзів. Наречена в знак подяки роздає гостям сувеніри – валентинки з кумедними побажаннями і передбаченнями в стилі Дня Святого Валентина.

Потім гості займають свої місця за столами. Фея Валентинка допомагає їх знайти. Для цього попередньо кожна тарілка гостя прикрашається іменною валентинкою, на якій написано ПІБ гостя.

Ведучий промовляє перший тост за молодят. Після того, як гості випили і закусили, ведучий знайомить гостей між собою у формі гри-знайомства. Наприклад:

Сьогодні найбільше буде співати ____.

Всіх більше буде танцювати ____.

Гучніше за всіх буде кричати «Гірко!» ____.

Сьогодні ____ подарує ____500 грн.

____ Подарує з радості ____ свій телевізор.

Зараз ____ всім буде давати в борг грошей. Без віддачі.

Самий (а) красивий (а) сьогодні ____.

Самий (а) сором'язлива (а) сьогодні ____.

Після весілля сам (а) пішки піде ____.

Завтра всіх запрошує до себе ____.

За здоров'я всіх п'є ____.

За здоров'я молодят і всіх уже сім разів випив ____.

Потім ведучий надає слово батькам наречених. Після цього вручає молодятам папку з орденом Люблячих сердець і каже щось на зразок:

"Дорогі _____ і _____! Мені і всім присутнім в залі хотілося б, щоб цей день залишився у вашій пам'яті на все життя. У цій красивій папці ми даруємо вам першу сімейну реліквію вашої сім’ї - орден Люблячих сердець, який стане історичним документом. Пройде кілька років, ви відкриєте цю папку і згадайте перший день вашого спільного життя".

Ведучий дає слово бабусям і дідусям:

"Дорогі молодята і гості! Запорукою сімейного щастя і гармонії в сім’ї є батьківське благословення. Але ще більш щасливе благословення - це побажання дідусів і бабусь. Пропоную підняти келихи за здоров'я і довголіття бабусь і дідусів молодят і дати їм слово, щоб вони привітали молодят!"

Дідусі й бабусі виголошують тости.

Можна провести жартівливу гру між гостями, щоб перевірити, чи добре вони знають молодят.

Після тосту свідків ведучий оголошує, що зараз молодята представлять гостям свій перший танець. Під кінець танцю всі гості запрошуються на танцпол, де їм роздають сердечка, на яких написано чоловічі та жіночі імена відомих закоханих: Ромео і Джульєтта, Трістан та Ізольда, Одіссей і Пенелопа і т.д. Гості шукають свою пару і танцюють повільний танець. Та пара, яка знайдеться найшвидше, отримує орден Танцюючих Сердець.

перший танець

Проводиться танцювальний блок і конкурси між гостями.

"Розбите серце"

Заздалегідь великі намальовані серця розрізаються на частини. Наречений і наречена набирають собі дві команди. Кожна з команд повинна якомога швидше зібрати серце зі шматочків.

"Стримай любов"

Гості розбиваються на пари. Їм роздають кульки у вигляді сердечок, які вони повинні утримати в повітрі тільки за допомогою дихання. Переможцям вручається орден Дихання Любові.

Гості сідають за стіл. Ведучий пропонує провести обряд запалювання сімейного вогнища:

"У всі часи у людей було особливе ставлення до вогню. Адже вогонь – це символ життя, вогнища і затишку в домі. Я попрошу тих, хто дав життя молодятам, їх матерів, запалити дві свічки як символ довгого спільного життя _____ і _____. Давайте від цих свічок і запалимо сімейне вогнище молодят".

сімейне вогнище на весіллі

Поки мами передають сімейне вогнище молодятам, ведучий може зачитати зворушливі слова.

Після цього свідки роздають гостям бенгальські вогники, запалюють їх. Молодята танцюють повільний танець.

І, звичайно, традиційні обряди на весіллі: наречена кидає незаміжнім дівчатам букет, а наречений – підв'язку неодруженим хлопцям.

наречена кидає букет

До зали вносять весільний торт або коровай, який молодята ділять на частиниі роздають гостям. Після того, як роздали коровай або торт, молодята дякують гостям за те, що були з ними в цей особливий день.