Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

Весілля в стилі "Сакура"

Новий тренд 2016 року – це весілля в стилі «Сакура». Звичайно, найкраще таке весілля організовувати навесні, коли в Японії цвіте сакура. На жаль, поїздка в Японію обійдеться дуже дорого і не всім по кишені, тому можна організувати ніжне цвітіння і в нашій країні. Для цього потрібно прикласти трохи сил і фантазії.

У ході планування майте на увазі: пелюстки японської вишні можуть бути не лише блідо-рожевими, хоча цей колір і можна взяти за основу, а й білими і навіть яскраво-малиновими.

Весільна сукня в стилі «Сакура»

 Оптимальний варіант для такого стилю – це або традиційне біла, або світло-рожева сукня. По низу сукні можна зробити шовковими нитками квіткову аплікацію у вигляді сакури. Це підкреслить увесь весільний стиль. Цікаво, що в Японії наречена в день весілля тричі змінює свій зовнішній вигляд. При можливості так само можете зробити і Ви.

Образ гарно доповнить віночок нареченої із гілочок вишні. Можуть згодитися і штучні квіти із тканини, які врешті можна буде приєднати до весільної сукні або сумочки нареченої. І взуття, звичайно, також має бути відтінку вишневих пелюсток.

Виконаний у ніжних рожевих тонах букет підкреслить витонченість нареченої, а квіти сакури наповнять атмосферу ніжністю.

 Подружки нареченої

Ваші подружки також можуть бути в рожевих сукнях під стиль весілля, а в ідеалі – ще й одного фасону. Якщо такої можливості немає, то однакові віночки для прикрас із ніжних гілочок сакури або японські парасолі також зададуть відповідний настрій.

стиль подружок нареченої

Костюм нареченого

В образі нареченого стиль весілля можна підкреслити аксесуарами: краватка, запонки, бутоньєрка. Для дуже сміливих хлопців є окремий варіант – повністю рожевий костюм.

стиль нареченого

Столи можна прикрасити в рожевій кольоровій гамі і додати ніжні квіткові композиції, а також серветки, таблички для гостей.

весілля в стилі сакура

Головна прикраса столу – весільний торт, тому виділіть для нього достатньо часу і виберіть ідеальний торт в потрібному стилі і кольорі. Якщо на столі будуть також інші солодощі, то й вони повинні бути у відповідному стилі.

красивий весільний торт

До речі, традиційні «шишки» гостям можна замінити виготовленими на замовлення булочками в стилі сакури (у такій формі або ж з візерунком).

Не варто забувати про аксесуари для весілля – книжка для побажань, скринька для подарованих конвертів, келихи, рамки для фото молодят, фотоальбом, пляшку шампанського та інше – все це варто оформити у відповідному стилі свята.

 Для такого весілля ідеально підійде виїзна церемонія. Уявіть собі: арка, прикрашена ніжними квітами, встелена вишневими пелюстками доріжка, японські ліхтарики і паперові журавлі на деревах – японська романтика додасть гарного настрою усім.

 Наостанок додамо, що справжнє дерево сакури в нашій місцевості і загалом на території країн СНД знайти дуже важко, а тим більше цілий такий сад. Хто ж знайде, буде приголомшений ціною такої краси. Проте вихід із ситуації є – весілля можна зіграти навесні в наших звичайних садах або ж самому зробити дерево сакури з паперовими квітами.