Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

Народні прикмети: в якому місяці краще влаштовувати весілля

Народні повір’я і прикмети тісно вплелись в наше життя, і навіть ті, хто дуже скептично до них ставиться, все одно деколи ними цікавиться і навіть бере до уваги у своїх вчинках. Особливо це стосується весільних прикмет. Наприклад, коли краще грати весілля і починати сімейне життя.

Січень

На жаль, цей місяць не сприяє створенню ідеального шлюбу. Більше того, для жінок, які вийшли заміж у січні, є ризик скоро стати вдовами. Тому весілля краще відкласти на пізніше.

Лютий

Цей місяць обіцяє молодятам довге і щасливе сімейне життя і міцну любов другої половинки.

Березень

Цей шлюб спричиняє розлуку з рідною домівкою, життя на чужині. Нова сім’я найближчим же часом відправиться жити далеко від рідної місцевості, там же народяться і діти. Але можливий і такий варіант розвитку подій: у подружжя не буде свого будинку, і вони змушені будуть скитатись «по чужих кутках».

Квітень

Цей місяць вважають мінливим, який передбачає нестабільне життя, сварки і примирення, зустрічі й розлуки. Словом, сумувати не доведеться.

закохані

Травень

Мабуть, для вас не буде новиною, якщо ми повідомимо, що пари, які одружились у травні, все життя будуть «маятись». Хоча ніякої конкретики з цього приводу народні прикмети не називають.

Червень

А ось цей місяць вважають для одруження дуже вдалим. Згідно з народними повір’ями, у закоханих, які одружились у червні, буде «медове» життя. Взагалі червень вважається одним із найбільш благополучних місяців для пишних і багатих урочистостей, а в результаті цей місяць обіцяє молодим радісне і щасливе спільне життя.

Липень

Сімейне життя подружжя буде насичене радощами і проблемами в однаковій мірі.

Серпень

Ось де сімейна благодать та ідилія. «Серпневі» сім’ї гармонійні, повні любові, дружби, взаєморозуміння і підтримки.

щаслива пара

Вересень

Цей місяць обіцяє подружжю захист від усіх бід і напастей. Стабільне, рівне, надійне і спокійне життя – ось що чекає пару, яка одружиться в цьому місяці.

Жовтень

Цей шлюб очікують труднощі в житті.

Листопад

Хочете мати матеріальне благополуччя? Тоді створюйте сім’ю в листопаді. Цей місяць обіцяє подружжю багатство і достаток.

Грудень

Дуже хороший місяць для тих, хто починає сімейне життя. Грудневе подружжя житиме в матеріальному достатку, а любов і ніжність один до одного пронесуть крізь усе життя.

весільні прикмети

Весілля у високосному році:як уникнути проблем?

2016 рік – високосний. Як ми знаємо, у народі високосний рік вважається не дуже сприятливим. Тому пропонуємо ще кілька народних прикмет, щоб Ви могли не відкладати весілля на наступний рік і залишились щасливими.

  • Під час шлюбу молодятам не можна обертатися.
  • Щоб сімейне життя було довгим і щасливим, сукня нареченої повинна бути нижче колін.
  • Після весілля категорично заборонено давати комусь свої весільні аксесуари.
  • Щоб високосний рік приніс молодятам щастя і радість, потрібно, щоб на весіллі була якась важлива персона, лише позитивна й запальна музика і щось незвичне, оригінальне.
  • Весілля у 2016 повинне бути дуже творчим: вірші, конкурси, сценки – чим більше позитиву, тим більше щастя в майбутньому. 

креативне весілля

Це все, звичайно, лише прикмети й забобони. Найголовніше ж для вашого щастя – це ваша любов.