Багато хто вважає, що зима - не найкращий час для проведення весілля. Хоча це зовсім не так. Зимові весілля - надзвичайно красиві, оригінальні і мають свої «плюси».
Велика перевага зимового весілля – це те, що підготовку до нього можна почати не як мінімум за півроку до торжества, а всього лише за два місяці. Причина цього – черги в РАГСі взимку майже немає, це ж стосується і резервування ресторану. І, повірте, зимове весілля не менш цікаве, ніж літнє. Просто воно інше.
Звичайно, насамперед вам слід звернути увагу на погодні умови. Власне, це стосується торжества в будь-яку пору року. У зимовий час нас, зрозуміло, цікавить білосніжний іскристий сніг – це ідеальні умови для весільної фотосесії.
Тепер потрібно визначитися зі стилем весілля. Звичайно, його можна зробити просто зимовим і це теж буде тематикою для свята. Однак зима – це особлива пора року, яка асоціюється у нас з Новим роком, Різдвом та казкою. Весілля теж можна зробити в якомусь із цих трьох стилів.
Оформлення залу: ялинка, свічки, у величезній кількості блискітки, фарби, гірлянди, ялинкові гілочки та іграшки.
Запрошення на весілля можна зробити у вигляді ялинкових іграшок. Букет нареченої також може складатися з ялинкових іграшок або ялинкових гілок, шишок, штучного снігу.
Весільний новорічний торт також має бути яскравий, блискучий, з декором з сніжинок, ялинкових іграшок.
Оформлення залу: достатньо червоного кольору, камін, свічки, ялинка, різдвяні вінки, спеціальні шкарпетки для подарунків.
Букет нареченої, зачіска, пояс весільної сукні, чобітки – все це може сміливо похвалитися наявністю червоного кольору. Вирушаючи на фотосесію під час прогулянки, можна одягти також червоні рукавиці.
Зимових казок багато, тому вибирайте будь-яку: про снігову королеву, сплячу красуню. А можна зупинити свій вибір на загальному варіанті – просто сніговій казці.
Сама наречена завжди нагадує казкову принцесу, особливо якщо її образ доповнити короною. А замість традиційного лімузина доречніше використовувати екіпаж (а ще краще - карету), запряжений кіньми.
Оформлення вибираємо традиційне для будь-якої зимового весілля: ялинки, іграшки, сніжинки, крижані скульптури (особливо, якщо мова йде про Снігову Королеву).
На весіллі можуть бути присутніми Дід Мороз зі Снігуронькою та інші персонажі зимових казок. Причому в якості героїв казок можуть виступити самі гості.
А на весільному торті нехай будуть казкові персонажі, карета, замок і, звичайно, фігурки винуватців торжества.
Зимове весілля доречніше проводити в місці, найбільш близькому до природи. Наприклад, в заміському ресторані або курортному комплексі. Ліс поруч – це обов'язкова умова. І взагалі, одна з основних вимог до місця проведення – дерева. Вони повинні бути всюди: навколо будівлі, в самій будівлі і плюс, звичайно ж, дерев'яні меблі.
Важливо, щоб за територією комплексу був належний догляд і всі дороги для проїзду транспорту вчасно розчищали від снігу.
Оформлення зимового весілля комбінацією з білого, сріблястого і червонного – дуже стильне і ефектне. Однак не забувайте, що, вибравши певне поєднання кольорів, йому потрібно слідувати неухильно у всіх деталях. Коричневий колір не дуже популярний у весільному оформленні, хоча і асоціюється з Різдвом. Але, вибравши основним кольором торжества білий, а шоколадний в якості додаткового, ви отримаєте яскраве і незвичайне свято.
Якщо ж ви хочете зупинити свій вибір на традиційному білому, майте на увазі, що наречена при цьому повинна володіти яскравою зовнішністю. Наприклад, рудим волоссям. Та й весільну сукню в цьому випадку потрібно прикрашати декоративними елементами, щоб згодом на фото не злитися з природою.
Взагалі ж колірна гама в декорі може бути всіх відтінків синього, зеленого, золотистого, сріблястого, коричневого, червоного і, звичайно, традиційного для весілля і зими – білого. При цьому в якості елементів декору можуть бути ялинкові іграшки, штучний сніг, сніжинки, гілки дерев з штучним льодом або снігом, свічки, різноманітні новорічні атрибути.