Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

Оформлення джинсового весілля

Джинс у весільному декорі?  Ще зовсім недавно ніхто і подумати не міг би, що таке можливо! Сьогодні ж свято у джинсовому оформленні вважається модним. Крім того, воно цікаве, а головний його плюс – це те, що всі на такому весіллі відчувають себе розкутими.

Рішення оформити весілля в джинсовому стилі вигідне насамперед тим, що воно буде однаково цікавим для обох молодят. Адже торжество в гламурному стилі може не викликати особливого ентузіазму в нареченого, а, наприклад, байкерський стиль може не сподобатись нареченій. Джинси ж носять і люблять більшість людей. Такий одяг практичний і, головне, зручний.Отже, і весілля в джинсовому стилі буде комфортним для всіх.

Запрошення

Весільні запрошення можна виготовити як з паперу під колір джинсу, так і зі справжньої джинсової тканини. При цьому, вибираючи, як вони будуть виглядати, можете дати волю своїй фантазії. Наприклад, зробити запрошення у вигляді джинсових сорочок або задніх кишень штанів з «фірмовими» етикетками. Такі варіанти дуже стильні і цікаві.

весільні запрошення

Запрошення в такому стилі безпосередньо проінформують гостей про дрес-код. До того ж таке запрошення досить оригінальне, його цікаво розглядати.

Місце проведення

Для джинсового весілля, звичайно, краще вибрати виїзну церемонію кудись на природу з гарними пейзажами. Але це зовсім не означає, що вам потрібен океан! Для торжества в джинсовому стилі більше підійде галявина в лісі, парк, берег річки чи озера, якийсь заміський комплекс – таке місце, де ви і ваші гості в джинсах будете виглядати органічно.

Декор

Арку для весільної церемонії зовсім не обов'язково прикрашати саме джинсовою тканиною, хоч так теж буде добре. Достатньо, щоб в її декорі був присутній колір джинсу: синій або блакитний.

Взагалі джинс повинен бути скрізь, де тільки можна: звисають джинсові стрічки, декоровані джинсом стільці і скатертини, вирізані з цієї тканини сердечка з іменами молодят тощо. На банкетний стіл кожному гостю можна покласти столові прибори в спеціально зшитих джинсових кишеньках. Такі, здавалося б, деталі, зроблять ваше свято незабутнім!

оформлення весілля

Весільні пляшки, келихи, свічки, кошики з квітами – в усьому джинс! А весільні келихи можна "одягнути" в джинсові штани зі справжньою блискавкою і ґудзиком з петелькою. Всередину келихів засуньте білосніжні серветки так, щоб вони стирчали з них і створювали ефект сорочок, заправлених в джинси. Це і оригінально і кумедно.

Банкет

Банкетні столи неодмінно повинні бути декоровані джинсом. Продумайте всі деталі, які будуть на цих столах і неодмінно оформіть їх в стилі вашого весілля.

джинсове весілля

Але також не забудьте і про самі страви. Наприклад, торт, тістечка, солодощі – всюди, де тільки можливо, нехай професіонали вам прикрасять "джинсовими" елементами.

Весільний торт

Сучасні кондитери здатні на чудеса. Вони створять для вас і "джинсове" чудо! Причому це можуть бути торти, які справді нагадують усім улюблені джинси: з імітацією кишень, гудзичків.

весільний торт

Квіточки на солодких "джинсових" шедеврах теж будуть дуже навіть доречні. Адже на пікнік, де багато різних красивих рослин, всі ми їздимо переважно саме в джинсах.