Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

Мистецькі весільні конкурси

Кожне весілля славиться найрізноманітнішими конкурсами, які створюють особливий веселий настрій і дають гостям змогу познайомитися ближче. Якщо ви хочете зробити ваше весілля оригінальним, то весільні конкурси потрібно дуже ретельно підбирати. Окрім традиційних, можете влаштувати також і мистецькі конкурси для гостей на весіллі, які точно не залишать нікого байдужим. 

 "Намалюй картину молодятам"

Для цього конкурсу знадобляться деталі одягу, схожі на ті, які полюбляють носити художники (шарфи чи капелюшки), декілька аркушів, а також фарби чи маркери.

Кожному учаснику роздають по аркушеві паперу, на якому потрібно намалювати картину, присвячену майбутньому подружньому життю молодят. Кожен художник отримує солодкий приз, враховуючи глядацькі симпатії та вподобання молодят.

"Намалюй слово на папері"

Гостям видають лише один аркуш і ручку.

Усіх учасників потрібно поділити на 2 рівні команди. Одному представнику із кожної команди ведучий повинен на вушко сказати певне слово, пов’язане із весіллям, а капітан має його намалювати. Коли роботу буде завершено, решта учасників команди мають здогадатися, що це за слово. Виграє команда, яка скоріше впорається із завданням.

"Мистецьке привітання молодятам"

Учасники отримують аркуші і засоби для малювання, за допомогою яких їм потрібно намалювати весільне привітання молодим.

 

"Витвори художнього мистецтва"

Гості отримують по 1 маркеру та листку паперу, на якому малюють молодятам картину на подружню тематику. Проте 1 учаснику потрібно робити це із закритими очима, 2-му – лівою рукою, 3-му – ногою, 4-му – тримаючи маркер у роті, 5-му – правою рукою спиною до картини.

"Домалюй далі"

Учасникам роздаються аркуші паперу із зовсім однаковими недомальованими картинками. Вони повинні здогадатися, яким має бути зображення і домалювати його. Хто зробить це найшвидше і найправдоподібніше – той переміг.