Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

Весілля в пастельних тонах: ніжні відтінки рожевого й зеленого

Люди, які хочуть додати ніжності до свого свята, часто вибирають екстравагантні кольори. Хоча не завжди оригінальний колір є втіленням ніжності. Тому ми пропонуємо вибрати пастельні відтінки рожевого й зеленого кольорів. Так Ви зможете одним махом вбити двох зайців: ваше весілля буде і ніжним, і незвичайним.

кольорове весілля

Такі кольори підійдуть як для виїзної церемонії з продовженням на природі, так і для веселої вечірки у бенкетній залі. Для цього весілля будуть потрібні тканини ніжних зелених кольорів. Дуже важливо, щоб відтінки були пастельними, адже саме так Ви зможете створити ніжну атмосферу. Ці тканини знадобляться для того, щоб створити драпірування на стінах, для весільної арки, оформлення фотозони, для створення яскравих ажурних штор і, звичайно, для скатертин.

Звичайно, Вам не обов’язково робити все із зеленої тканини: виберіть те, що Вам найбільше подобається. Наприклад, якщо в залі стоятиме арка з драпіруванням і скатертини в тон тканини, яка використовувалась для виготовлення арки, цього буде цілком достатньо. При оформленні декору дуже важливо в міру збалансовано добирати кольори. Якщо Вам вдалось дібрати кольори і правильно їх поєднати, то Ви справжній декоратор.

весілля в пастельних тонах

На скатертині зверху ми поставимо вазу з рожевими півоніями. Важливо, щоб півонії вже розпустилися. Хоча півонії можна замінити й іншими квітами. Наприклад, можна взяти ніжні троянди пастельних кольорів і будь-які інші квіти з великими бутонами. Добре буде, якщо ці троянди будуть трохи прив’ялі, але зовсім трохи. Так ми надамо драматичності події і покажемо усю її значимість. До речі, арку варто робити також з такими квітами.

букет з півоній

Чудово доповнять декор довгі стрічки середнього розміру рожевого кольору. Взагалі з допомогою стрічок можна зробити багато чого для декору. Гірлянди можна виготовити з паперу. Для цього виріжте акуратні круги, пропустіть їх через швейну машинку або склейте по два круги разом, але не забудьте пропустити через них довгу нитку, перш ніж заклеїти. Чудово виглядатимуть наповнені гелієм повітряні кульки рожевого і зеленого кольорів (звичайно ж, пастельних тонів).

Весільні запрошення та інші паперові аксесуари

Для такого ніжного пастельного весілля потрібні такі ж запрошення. Запрошення інших кольорів (навіть яскравих відтінків) зовсім не підійдуть. Так, можна було б взяти будь-які кольори, але для отримання бажаного ефекту варто вже дотримуватись обраного стилю і кольору.

весільні аксесуари

Букет нареченої в ніжних пастельних тонах зеленого й рожевого

Як уже зазначалось вище, для такого весілля підійдуть ніжно-рожеві квіти з великими бутонами. Якщо квіти будуть трішки прив’ялими, це зовсім не зіпсує загальну картину, а, навпаки, підкреслить ніжність цього стилю.

букет нареченої

Але, звичайно, Ви можете вибрати собі для букету будь-які квіти, які Вам подобаються. Це справа особиста.

Загалом декор весілля залежить від Вашої фантазії і вподобань. Головне – не перестаратися із використанням кольорів, щоб не перекреслити ніжність.