Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

8 простих кроків для збереження добрих відносин

Ви налагодили стосунки з коханою людиною, але поступово віддаляєтесь один від одного? Задумуєтесь над тим, що робити? Пропонуємо 8 способів повернути стосункам пристрасть, ніжність і довіру.

1. Плануйте разом.

Якщо Ваше життя із партнером стало трохи нудним і одноманітним, спробуйте планувати день наперед, але не лише свій, а й партнера. Але не варто диктувати половинці готовий план на завтра, складений за Вашими вподобаннями. І свій, і план Вашої половинки створюйте разом. Прислуховуйтесь один до одного.

2. Поважайте думку, бажання і мрії партнера.

Тільки так Ви зможете наладити або повернути довірливі стосунки. Уважно слухайте партнера, враховуйте все, що він вимагає від Вас. Але не смійтесь, навіть якщо мрією Вашого сорокалітнього чоловіка виявиться піти на балет у костюмі супермена. Тільки поважаючи чиїсь почуття і бажання, Ви маєте право вимагати такого ж ставлення до себе.

3. Проявляйте турботу.

Якщо Ви хочете, щоб у Вашій сім’ї все було злагоджено і гармонійно, створюйте цю атмосферу вже зараз. Часті дріб’язкові сварки, неуважність, образи через дрібниці – все це дуже заважає. Почніть з малого: зробіть вранці партнеру кілька бутербродів і чай, принесіть светр у холодну погоду, проведіть до дому (якщо Ви ще зустрічаєтесь), запитайте, як пройшов день, тощо. Ви обов’язково побачите гарний результат.

сім'я турбота

4. Давайте партнеру хоч трохи свободи.

Ми не маємо на увазі, що потрібно відправляти його до друзів на кілька тижнів. Але якщо йому (або їй) це потрібно, а Вам не хочеться відпускати надовго, то або підіть на компроміс і запросіть друзів до себе, або потерпіть 3-4 години відсутності коханої людини. Тому що якщо партнерові це потрібно, але він цього не отримує, то зберігатиметься постійна напруга. Також давайте свободу хоча б раз у три дні в домашніх умовах, не відволікаючи партнера від того, що не пов’язано з Вами, - читання книги, перегляд фільму, музика.

свобота в стосунках

5. Любіть один одного.

Щоб повернути пристрасть і ніжність в стосунки, варто повернути в них інтимну близькість. Якщо із самим сексом у вас проблем немає, але є проблема в одноманітності, то можна лише поспівчувати вам і побажати удачі. Адже якщо вам справді скучно, то потрібно брати керування у свої руки. Поговоріть з партнером, поясніть, що вам потрібне різноманіття. Пошукайте сценарії, цікаві іграшки, і все вийде.

планування часу

6. Отримуйте нові емоції разом.

Нові емоції – це дуже важливо. Особливо для пар, в яких стосунки стали прохолодними. Для того, щоб отримати емоції, потрібно лише мати бажання, час і, можливо, гроші.  Сходіть на дикий пляж вночі, покатайтесь на американських гірках, приготуйте вечерю разом, сходіть в кінотеатр на новий фільм тощо. Просто робіть те, що приносить задоволення вам обом.

7. Прощайте.

Якщо Ви хочете, щоб у вашій сім’ї панував мир і довірливі стосунки, просто постарайтесь все пом’якшувати. Для чого потрібні часті сварки і дріб’язкові образи? І чи варті вони особливої уваги? Просто не помічайте цього, менше ображайтесь  і навчіться спокутувати свою вину. Ось і все.

8. Розподіліть домашні обов’язки і займайтеся ними разом.

Дуже важливо, щоб вся домашня рутина робилася спільно. Так Ви обоє будете бачити, що і партнер щось робить. Так Ви будете разом справлятись із роботою. Так ви станете ближчими один одному, і спільне життя стане простішим.

домашні справи