Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

Секрети жіночої дипломатії

Ви недавно вийшли заміж або просто стали жити разом. Як поводитися, щоб на сімейному житті було менше конфліктів? Про це і поговоримо.

Як радять психологи, головне  –  зрозуміти і прийняти те, що ніколи чоловік не буде «щебетати», як жінка, не буде відкрито захоплюватися квіточками і пташками, не буде 24 години на добу насолоджуватися домашнім затишком і спілкуванням з вами і дітьми. Тому не вимагайте від чоловіка неможливого. Візьміть на себе відповідальність за сім'ю, оскільки від вас значною мірою  залежить, як складуться відносини в шлюбі.

Виховання почуттів

Проявляйте ніжність, навіть якщо чоловік не відповідає тим же, - він все одно помічає ваше ставлення до нього. Дуже багато жінок страждають від недостатку уваги з боку чоловіка. І коли в родині з'являється дитина, цілком переключаються на неї. Не допускайте цієї серйозної помилки. Навіть якщо чоловік незграбний у своїх почуттях, ви не повинні демонстративно переносити ніжність на дитину. У нього з'являться ревнощі, озлоблення, черствість, і він піде за ніжністю… до іншої жінки.

турботлива жінка

Скажіть "ні" негативу

Слідкуйте за своєю зовнішністю і, насамперед, за емоційним і фізичним здоров'ям. Якщо ви постійно стомлені, озлоблені, то поганий колір обличчя, нездоровее  волосся, нежіноча хода вам забезпечені. Тому стежте за собою, не давайте волі негативним емоціям.

Ніколи не носіть дуже важкі речі, щоб не спотворювати фігуру різко опущеними або перекошеними плечима. Про це можна завжди ласкаво попросити: «Милий, я знаю, де це можна купити, але без тебе я ніяк не зможу обійтися». Зауважте, не «ти повинен», не «ти зобов'язаний», а я без тебе, сильного, не впораюся. Треба, щоб чоловік все, про що тільки попросите, робив з гордістю, а не проти волі.

боротьба з негативом

Я так тебе чекала ...

«Милий, я тебе так довго чекала, тому що сама я не можу це зробити». При такій постановці питання він вибачиться і виконає ваше прохання, навіть не дивлячись на втому. А якщо ви на порозі починаєте істерику: «Вічно ти приходиш пізно і мені доводиться все робити самій», - то це викликає роздратування, гидливість, відповідну злість. І це не егоїзм. Він образився вже на те, як ви зустріли його. У подібних ситуаціях треба взяти себе в руки і, як мінімум, спершу «загодити» чоловіка – нагодувати, дати відпочити, а потім заговорити про потрібні для вас речі. Але не з образою і докорами, а радячись: як ти думаєш, як ти вважаєш?

щаслива сім'я

Я відповідаю за все!

Ніколи не ставте себе в позицію сильної і відповідальної за все – це загибель і для сім'ї, і для вас. Спочатку він буде противитися, потім він це сприйме, а потім ви вже не будете для нього жінкою. Жінка приваблива для чоловіка як супутниця життя, за яку він відповідає. Залиште йому цю чоловічу роль.

турботливий чоловік

Жінка як барометр – вона найбільш чутлива до всього, що відбувається в сім'ї. І свою домашню політику ви повинні вибудовувати, погоджуючи її з тим, наскільки ваш чоловік задоволений собою і вами.

У вас обов’язково вийде, якщо будете ставитися з повагою до його індивідуальності і його інтересів – це головний закон збереження сім'ї.