Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

Основи макіяжу для сучасної нареченої

Погодьтеся, день весілля – дуже відповідальний і хвилюючий момент у житті всіх дівчат. Адже так хочеться побути принцесою, викликати захоплені вигуки на свою адресу, привертати увагу всіх, хто трапиться на шляху. Допоможе в цьому ідеальний весільний макіяж.

Яким повинен бути весільний макіяж?

Професійні візажисти запевняють, що ідеальний весільний макіяж має бути природний і легкий. Отже, необхідно створити рівний тон обличчя, який максимально підкреслить натуральний колір шкіри. Найкраще акцентувати увагу або на губах, або на очах. Яскравість і там і там просто недоречна.

 

макіяж нареченоїСвоєчасна підготовка

Косметику, яка допоможе вам створити ідеальний макіяж, краще придбати і перевірити заздалегідь. Використовуйте косметику тільки перевірених вами брендів. Якщо хочете придбати щось нове, протестуйте цей продукт заздалегідь. Переконайтеся, що нова косметика не викликає у вас алергію.

Враховуйте також той факт, що у зворушливий момент ви можете заплакати, тому використовуйте для весільного макіяжу водостійку косметику.

Колірна гама

Пам'ятайте, що макіяж нареченої створюється з урахуванням загального стилю і кольору весілля, сукні, букета, типу шкіри, кольору волосся тощо. Тому макіяж традиційного весілля і тематичного буде істотно відрізнятися. Це стосується і обряду вінчання.

макіяж нареченої

Вибираємо декоративну косметику

Тональний засіб

Тон обличчя повинен максимально відповідати вашому натуральному кольору шкіри. Правильно дібрати тональний засіб можна так: нанести небагато тонального крему на зону декольте. Якщо його тон збігається з відтінком шкіри на обличчі, тоді це вдалий варіант. Правильно дібраний тональний засіб не створить зайвих проблем.

Тіні

При виборі тіней стилісти радять враховувати колірний тип людини. Перевага віддається перламутровим тіням золотистих і сріблястих відтінків, які надають очам виразності і блиску. Але, незважаючи на це, такі тіні можуть викликати зворотний ефект, якщо наречена має опуклі очі і навислі повіки. Тому при виборі тіней проявіть особливу обережність. І не забувайте про те, на що конкретно ви хочете зробити акцент у своєму макіяжі.

Помада

Якщо ви не збираєтеся підкреслювати губи, тоді вибирайте помаду більш ніжних відтінків, відповідно до натурального кольору губ. У цьому випадку помаду можна доповнити прозорим блиском.

губна помада для нареченої

Рум'яна і пудра

Щодо вибору рум'ян, то строгих правил немає. Однак рум'яна не повинна сильно виділятись. Її головне завдання – підтримати і доповнити колірну рівновагу всього макіяжу. Щоб правильно нанести рум'яну, частіше посміхайтеся, це допоможе вам окреслити лінію скул.

А пудра повинна бути мінеральна. Це ідеальний варіант, який не псує тон обличчя і текстуру шкіри при фото- і відеозйомці.

Бездоганність у всьому

Щоб зачарувати усіх своєю зовнішністю, краса нареченої повинна простежуватися у всьому. Починайте стежити за собою заздалегідь. Зверніть увагу не тільки на обличчя, але так само на тіло і волосся. Пройдіть косметичні процедури з очищення і відлущування шкіри обличчя, правильно доглядайте за волоссям.

красивий макіяж

І наостанок нагадаємо, що яка б не була якісна і перевірена косметика, візьміть із собою невелику сумочку або косметичку, куди можна було б помістити все найнеобхідніше, якщо вам раптом потрібно буде підправити макіяж.