Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

Як правильно дібрати зачіску для нареченої: загальні поради

Один із важливих елементів неповторного образу нареченої  - це, звичайно, святкова зачіска. Як дібрати зачіску до Вашої форми обличчя, волосся, зросту, весільної сукні? Пропонуємо кілька загальних порад.

зачіски для нареченої

1. Не потрібно перед самим весіллям суттєво змінювати колір волосся. Оновлення може Вам не сподобатись, а попередній колір буде важко повернути.

2. Фарбувати волосся або робити мілірування бажано хоча б за два тижні перед весіллям. Щоб мати час на виправлення, якщо фарбування вийде невдалим.

3. Зачіска завжди виглядає краще на доглянутому волоссі. Тому посилено займіться цим за місяць до весілля. Користуйтесь поживними маслами для волосся, наносіть маски. 

4. Перед весіллям не бажано зайвий раз підстригати волосся. Воно згодиться для зачіски, а «надлишки» підстриже і сам перукар, який робитиме весільну зачіску.

5. Весільну зачіску потрібно добре закріпити, щоб вона витримала будь-які погодні умови і до завершення свята залишалась ідеальною.

зачіска

6. Оберіть для себе зручну зачіску, яка не сковуватиме Ваші рухи. Адже Ви повинні не тільки виглядати гарно, а й почуватися впевнено. У такий важливий день зайвий дискомфорт – ні до чого.

7. Прикрас на зачісці має бути в міру. Не треба використовувати все, що Вам подобається, одночасно: і діадему, і стрази, і квіти тощо. Виберіть ті елементи, які найкраще пасують до Вашого образу.

8. Обов’язково перед весіллям зробіть пробну зачіску, щоб точно знати, що зачіска вийде так, як ви хочете, і буде пасувати. Якщо щось не підходить, можна буде внести зміни. У день весілля часу на експерименти із зачіскою зовсім не буде. А невдала зачіска задасть поганий настрій на весь день.

9. Запорука гарної зачіски – перукар-професіонал. Не варто одразу йти робити весільну зачіску до перукаря, в якого Ви підстригаєте або фарбуєте волосся. Може, він робить зачіски не дуже часто. Якщо майстер запевняє Вас, що без пробної зачіски можна обійтись, не погоджуйтесь на це. Не бійтесь і не соромтесь змінити майстра, якщо він нав’язує свою думку і пропонує те, що зовсім Вам не подобається. Це ж буде ВАШЕ свято!

10. На свіжовимитому волоссі важче робити зачіску. Тому голову краще помити за день до весілля або ввечері, але ні в якому разі не у день весілля (до того ж з можете трошки довше поспати – сили Вам знадобляться).

11. Темне волосся робить Вас дорослішою. Якщо хочете виглядати молодшою, не виділяйте чуб, а заберіть волосся назад, лишаючи лице чистим.

12. На світлому волоссі кучері виглядають гарно тільки тоді, якщо це довге і густе волосся.

13. Дівчатам високого зросту не варто робити об’ємні зачіски. У цьому випадку краще підійдуть класичні зачіски, в основі яких – спадаючі кучері.

14. Нареченим, що мають пишні форми, підійдуть великі локони – вони згладять зайву вагу.

15. Якщо маєте великі вуха, «заховайте» їх волоссям до середини.

16. Довгу шию краще закрити волоссям, а коротку, навпаки, відкрити.

прически для невесты

Не бійтесь експериментувати (звичайно, до весілля), і тоді Ваша зачіска, як і Ви, буде неповторною. Гарний майстер своєї справи обов’язково добере зачіску, яка ідеально пасуватиме Вам.