Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

Весільний фестиваль "Pasage Wedding Festival"

Весільний фестиваль

Сьогодні 14 червня у Івано-Франківську стартував весільний фестиваль "Pasage Wedding Festival". Досить цікава подія для тих хто планує весілля цього року. 

 

Професіонали своєї справи у весільній галузі Івано-Франківської області зібралися тут, щоб продемонструвати молодятам своє творче мислення, навики та креатив. Серед них фотографи, музичні колетиви, флористи, дизайнери, кондитери, салони краси, артисти, весільні агенства... ну і звісно ж не обійшлося без краплинки пафосу у вигляді лімузина хаммера та двох крайслерів 300С)

Відвідувачі фестивалю мали змогу ознайомитись з трендами та новинками весільної моди 2015 року, скуштувати смачні солодощі та окунутися в світ цієї незабутньо-щирої і сповненої великих надій атмосфери підготовки до весілля. Адже весілля це перший день нової сім'ї.

Лімузин хаммер на весільному фестивалі у Івано-Франківську

 

Crysler 300C весільний кортеж

 

Святкового настрою і своєрідного шарму всьому цьому дійству, ще не ввійшовши всередину, надавали (окрім хаммера) ретро автомобілі, які теж можна замовити для свого весільного кортежу.

Ретро автомобіль на весілля

 

 

Газ 21 Волга на весілля Івано-Франківськ

 

Не можу не відмітити надзвичайно ефектну фотозону та дуже красиву весільну випічку .

Весільна випічка Івано-Франківськ

Фотозона на весілля Івано-Франківськ 

 

Фруктові композиції для весільного фуршету виглядають дуже вишукано.

Фруктові композиції для фуршету на весілля

Загальні враження від весільного фестивалю "Pasage Wedding Festival" більш ніж позитивні. Бажаю, щоб наступного року всі зали комплексу "Pasage Gartenberg" були заповнені учасниками весільної сфери Івано-Франківської області.