Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

10 помилок ведучого на весіллі

10 помилок ведучого на весіллі 

Всім людям властиво помилятися, але якщо говорити про весілля, то на цій події навіть найменше непорозуміння може зіпсувати святковий настрій або й спровокувати скандал.

Багато в чому загальний настрій весілля залежить від його ведучого, тобто тамади.  Саме тому до вибору людини на цю «посаду» треба поставитись дуже серйозно і відповідально. Не надійтеся на щасливий випадок, а також не керуйтеся лише ціною послуг тамади. Іноді недорогий ведучий може бути набагато кращим і досвідченішим, ніж той, хто оцінює свої послуги по найвищій шкалі. І, навпаки, висока вартість не завжди є гарантією якісних послуг.вибір тамади на весілля

Якості, на які потрібно зважати при виборі тамади на весілля

Отож, коли вибираєте тамаду для весілля, зверніть увагу на таке.

1. Імпровізація.

Якщо в характеристиці ведучого вказується імпровізація, то це не говорить ні про його переваги, ні про недоліки. Можна сказати, що не говорить взагалі ні про що. Тому що деякі ведучі можуть бути дуже самовпевненими, вони розраховують на свій досвід і харизму, а тому не готують ніякого сценарію заходу. Є ризик, що до кінця свята імпровізація ведучого стане банальною і нудною.

2. Негнучкість.

Професіоналу своєї справи знадобиться півгодини, щоб відчути публіку, її настрій, бажання і відповідно до цього налаштувати програму заходу, манеру проведення. У цьому і полягає уміння тамади. Але трапляються такі випадки, коли програма, запланована ведучим, йде сама по собі, а гості розважаються окремо.

3. Лицемірство.

Звичайно, про таку рису ведучого Ви можете і не дізнатись, адже це відбуватиметься за спинами. Але це не виправдовує низький моральний рівень тамади. Такий ведучий може Вам і гостям гарно посміхатися і засипати приємними словами, а в перервах між розвагами при спілкуванні з музикантами або іншим персоналом обзивати усіх присутніх.

4. Одяг.

Різнокольоровий костюм, така ж сорочка, сережка у вусі і зачіска-ірокез… Відповідальний ведучий дозволить собі таку форму тільки у тому випадку, коли цього вимагає стиль весілля.

одяг ведучого

5. Невпевненість.

Ведучий повинен розуміти, що гості ідуть на весілля розважитись і гарно провести час, а не приймати іспит його майстерності. Тому він має почувати себе впевнено і зберігати спокій, які б непередбачувані ситуації з ним не виникли.

6. Субординація.

Знову нагадаємо: гості приходять на свято, щоб провести час і вернутись додому з приємними враженнями. Тому не варто примушувати їх брати участь в конкурсах, особливо якщо вони відкрито виражають своє небажання. До того ж, не варто одразу звертатись до гостей і молодят на «ти». Це допускається тільки тоді, коли про це домовились попередньо або тамаду попросили про це особисто. Незважаючи на святкову атмосферу, ведучий прийшов працювати, а на роботі потрібно дотримуватись субординації.

7. Баланс.

Звичайно, ведучий – важлива постать на весіллі, але він не повинен прагнути постійно бути у центрі уваги і заповнити собою весь простір. Гості прийшли відпочивати, а не вислуховувати його промови.

ведучий на весілля

8. Вульгарність.

Те, що кожен думає  в міру своєї розпусти, правда, але не кожен відчуває межу між веселими конкурсами і жартами, які іноді перетворюються на вульгарщину. Молодята навряд чи хочуть, щоб їхнє весільне відео перетворилось на сцену із еротичного фільму.

9. Демонстративна правильність.

«Посміхайтесь, людям подобаються дурники…» Саме так виглядатиме штучна постановність, надмірна демонстративна ввічливість і посмішка до вух. Вибираючи ведучого, наречені звертають увагу саме на його індивідуальність.

10. Безсовісність.

Розважальна програма для того і планується, щоб гостям на святі було весело, а не нудно. Дуже часто трапляється таке, що тамада дозволяє собі часті перекури, нескромні перекуси за столом і навіть багато випиває за здоров’я молодих. А врешті не може вести весілля далі… Такого не побажаємо жодній парі. Якщо є загроза такій ситуації, ведучого потрібно вчасно зупинити і нагадати йому про обов’язки.

 Зважайте на наші поради і виберіть такого ведучого, який би зробив Ваше свято по-справжньому незабутнім.