Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

8 способів ефектно вийти до гостей

Захват, сплеск емоцій, бризки шампанського…. Саме так повинен виглядати важливий момент, коли молодята вперше з’являються до своїх гостей у статусі чоловіка і дружини. Для цього треба придумати щось особливе. Адже вихід молодят має надовго запам’ятатися і гостям, і самим нареченим. Ми пропонуємо деякі варіанти оформлення цього моменту.

Спосіб 1. Пелюстки квітів

Цей спосіб уже вважається класичним. Заздалегідь підготуйте гостям невеликі коробки з пелюстками живих квітів. Коли в новому статусі будете виходити до родичів і друзів, вони влаштують Вам ніжний і ароматний дощ із квітів.

обсипання молодих пелюстками

Спосіб 2. Кольорові стрічки

Роздайте гостям різнокольорові стрічки, прив’язані до дерев’яних палиць. Згодом Ви будете виходити коридором яскравих «живих» стрічок. Це видовище буде надзвичайно красиве і ефектне.

зустріч наречених кольоровими стрічками

Спосіб 3. Мильні бульбашки

Ніжні бульбашки, які переливаються на світлі, створять особливий настрій на весіллі – радісний і безтурботний, немов у дитинстві. Головне – знати міру, щоб потім молодим і гостям не довелося відмиватися від липких мильних слідів.

молодята і мильні бульбашки

Спосіб 4. Повітряні кульки

Це, звичайно, весільна класика. Молодята проходять через «живий» коридор гостей, які тримають кольорові повітряні кульки. За весільними прикметами вважається, що так гості бажають молодій сім’ї легкого і натхненного сімейного життя. Така церемонія виглядатиме весело, яскраво, легко і традиційно.

зустріч молодих і повітряні кульки

Спосіб 5. Екзотичні метелики.

У цьому випадку під час виходу наречених гості випускають із коробок екзотичні метелики. Така церемонія надзвичайно ніжна, зворушлива і красива. Але зауважимо, що це далеко не дешеве задоволення. Тому, якщо живі метелики не підходять під бюджет вашого весілля, можна використати інший, більш доступний варіант: паперове конфетті у вигляді метеликів. 

Спосіб 6. Шовкові стрічки і весільні дзвіночки.

У молодят кидають яскраві різнокольорові шовкові стрічки  і при цьому урочисто і весело дзвонять весільними дзвіночками, які прив’язані до невеликих дерев’яних палиць. Виглядатиме така процесія яскраво, ошатно і по-казковому.

Спосіб 7. Романтичні свічки

Такий варіант краще підходить для темної пори доби. Гості тримають у руках запалені свічки, а молоде подружжя іде серед цього казкового і таємничого сяйва. Все це виглядатиме надзвичайно романтично і зворушливо.

Спосіб 8. Бенгальські вогні.

Цей варіант, як і попередній, підійде для використання увечері. Бенгальські вогні завжди урочисті і підкреслюють святкову атмосферу. Забезпечте ними своїх гостей  і в результаті матимете надзвичайно ефектний і незабутній вихід. До речі, можна проявити фантазію і додати оригінальності тримачам бенгальських вогнів. Наприклад, «одягнути» їх відповідно до урочистості або прикрасити тематичним візерунком.

вихід молодих бенгальські вогні

Запевняємо, своїм ефектним виходом ви здивуєте усіх присутніх. А весільні фото і відео нагадуватимуть вам про цей по-особливому урочистий і красиво оформлений момент.