Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

Антикризове весілля: практичні поради для економії

бюджетне вісілляХоча ситуація в країні далеко не стабільна, та все ж люди там само зустрічаються, закохуються, одружуються. Не секрет, що весілля потребує багато витрат. Адже стільки всього потрібно: сукня і костюм для наречених, весільні авто, а ще ж фото, відео, ресторан…. І навіть якщо дуже економний варіант весілля (на думку весільного агентства) Вам не підходить, ситуація не безвихідна. Можна взяти організацію в свої руки і влаштувати таке свято, що витрати на весілля не залишаться гострими враженнями. Ми розповімо Вам, як можна добре зекономити і при цьому подарувати гарне свято собі і гостям.

Весільний сніданок

І експерти в організації весілля, і самі молодята знають, що найбільше витрат йде на ресторан, а особливо якщо у Вас буде багато гостей. Часто в американських фільмах показують, як молоді відразу після весілля, яке відбулося вранці, вирушають у весільну подорож. Гості ж залишаються на скромний і нетривалий фуршет. Для нас, українців, такий варіант не характерний, та деякі елементи з цього можна використати. Наприклад, не замовляти пишний бенкет, який триватиме від обіду і до пізньої ночі, а обмежитися весільним сніданком або обідом. Реєстрація шлюбу зазвичай відбувається вранці, потім молодята їдуть на фотосесію, а ближче до вечора приїжджають в ресторан. Але якщо поміняти ці пункти місцями – спочатку ресторан, а потім фотосесія, то вийде і дешевше, і цікавіше. І, до речі, послуги музикантів і тамади на ранковий час коштуватимуть дешевше. 

Шведський стіл

Ще одна гарна можливість зекономити – це замість заповнених численними різноманітними стравами столів влаштувати весільний фуршет зі шведським столом. У цьому випадку потрібно заздалегідь подбати про те, щоб старші люди, особливо похилого віку, мали де присісти і відпочити.

Тематичне весілля у сільській місцевості

Для такого весілля чудово підійде дача або будинок в селі. Усі ці старовинні лави, букети польових квітів, які можна поставити у глиняний посуд на столі і навіть надворі. І гостям, і нареченим для такої події можна взяти менш розкішний одяг. Для нареченої цілком підійде вишиванка або лляна сукня, замість дорогої вишуканої зачіски – коса із вплетеними квітами або вінок.

тематичне весілля в сільській місцевості

Замість лімузина – велосипед

Бажаючи зекономити, можемо позичити деякі ідеї проведення весілля у спортсменів. Наприклад, останнім часом стала популярною так звана велосипедна урочистість. Звичайно, тут треба добре продумати над своїм одягом. Але знову ж вигода: акуратна сукня, в якій можна їхати на велосипеді, коштує дешевше, ніж класична весільна. Навіть якщо велосипеди є не у всіх гостей, то оренда цього виду транспорту обійдеться дешевше, ніж прокат мікроавтобуса і лімузина. І, погодьтесь, ніхто не назве таке дійство банальним і нудним.

велосипедна церемонія

Декор своїми руками

Ще один елемент, від якого можна відмовитись і не зіпсувати свято, – це прикраса бенкетної зали. Якщо для цього замовляти спеціалістів, то за їхню роботу треба гарно заплатити. Якщо ж Ви запланували зменшити витрати, візьміться за це самі. В Інтернеті є багато ідей виготовлення прикрас своїми руками. Також можна попросити друзів допомогти у цьому.

декор своїми руками

On-line розпродажі

Ви можете зекономити свої кошти, якщо добре пориєтесь в Інтернеті і знайдете саме те, що потрібно, по доступній ціні. Готові прикраси для декору, багато інших аксесуарів в Інтернеті можна придбати дешевше. До того ж, можна взяти деякі елементи б/в.

Єдине, на чому не варто економити, – це послуги фотографа чи оператора, щоб потім не розчаруватись. Фото з весілля залишаться на пам’ять на довгі роки, тому для цього краще вибрати справжнього професіонала.