Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

Як вибрати музикантів на весілля?

Жива музика на весіллі – це прекрасна можливість зробити свято веселим, теплим, романтичним і незабутнім. Але як же вибрати музикантів на весілля? Який колектив кращий? Як переконатися в їхньому професіоналізмі? Про це розкажемо в нашій статті.

Музиканти на весіллі: плюси і мінуси

Якщо ви запросите на своє весілля музичний колектив, котрий сподобався вам, це гарантує успіх. Адже живий виступ завжди виглядає дуже ефектно і красиво. Жоден, навіть найбільш якісний звукозапис, не може з цим зрівнятися.

Єдиний недолік у варіанті запрошення на весілля професійного музичного колективу – це фінансові витрати. Адже за виступ артистів доведеться заплатити досить значну суму (вона, як правило, визначається рівнем професіоналізму музикантів, ступенем «розкрученості» групи, тривалістю виступу та іншими факторами). Безумовно, це буде коштувати вам дорожче, ніж послуги ді-джея і використання звукозаписів.

Але весілля – це важлива і зворушлива подія. У цей день хочеться, щоб все було ідеально. Тому, якщо у вас є така можливість, не відмовляйте собі в задоволенні наповнити цей день прекрасною живою музикою.

музиканти на весілля

 Визначтеся з музичним напрямком

Як правило, музиканти на весіллі готові грати абсолютно все - за бажанням клієнта. Але все-таки кожен музичний колектив має свою орієнтацію і переваги. Одні харизматично виконують рок-кавери, в інших ніжна вокалістка, яка заспіває вам ліричні романси, треті – майстри джазових імпровізацій.

Тому спочатку визначтеся, яку музику ви хочете чути на своєму торжестві, а потім вибирайте музикантів відповідної спрямованості. У такому випадку артисти будуть працювати з більшою віддачею, і ви отримаєте максимум задоволення.

Перевірте професіоналізм музикантів

Вибираючи музикантів на весілля, зверніть особливу увагу на їхній досвід роботи. Адже музика – це складна праця, і відіграти кілька годин без перепочинку зможуть тільки справжні професіонали. Послухайте записи обраного колективу, зверніть увагу на те, як часто вони виступають в клубах.

Чим частіше працюють весільні музиканти, тим краще їх виконання. Якщо є така можливість, відвідайте заздалегідь їх концерт. Так ви зможете точно переконатися у тому, чи підходить вам  цей колектив.

Технічні моменти для весільних музикантів

Для того щоб музиканти працювали «вживу», тобто виконували музичні композиції без фонограми, вам знадобиться також музична апаратура. Така апаратура може бути у музикантів (музиканти на весілля зі своєю апаратурою обійдуться, звичайно, дорожче), або ж її можна взяти на прокат у спеціальних організацій.

І в першому, і в другому варіанті є свої плюси і мінуси. Якщо музиканти привезуть свою апаратуру, то вартість їх послуг зросте вдвічі, але тоді ви отримаєте гарний повний звук, адже його будуть забезпечувати професіонали. З іншого боку, найнявши апаратуру окремо, ви можете заощадити деяку суму грошей. У цьому питанні вибір залишається за вами.

музика на весілля

Забезпечте умови

Музиканти приходять на ваше весілля працювати - це безумовно. Але як і будь-які живі люди, вони можуть втомлюватися, тому їм просто необхідний перепочинок, адже гра на музичних інструментах – досить важка праця.

Тому, якщо ви поставите недалеко від сцени невеличкий столик з закусками і деякою кількістю алкоголю, ваші музиканти будуть вам вдячні, і грати будуть з більшою віддачею. Адже хороші умови роботи завжди стимулюють продуктивність праці, чи не так?

Будьте уважні при виборі музикантів на весілля, і жива музика у виконанні професіоналів перетворить ваше торжество в казковий вечір. 

весілля