Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

6 варіантів ефектного закінчення весілля

Зазвичай усі відомі заходи запам’ятовуються своїм початком і закінченням. Весільна церемонія повинна починатися гарно, романтично, ефектно. І, щоб запам’ятатися надовго, вона має закінчитися в тому ж дусі. Не варто недооцінювати «сценарій» завершення весілля. Адже яскравий та цікавий фінал вразить усіх гостей і надовго залишиться в пам’яті. Тому його потрібно ретельно продумати і спланувати. Як логічне закінчення весілля зробити ефектним? Ми дібрали корисні поради для вас.

1. Конфетті

З допомогою конфетті можна не тільки зустрічати молодят біля загсу чи ресторану, а й проводжати молоду сім’ю в кінці свята. Щоб не здатися банальним, можете взяти не традиційні пелюстки чи паперове конфетті, а щось більш оригінальне. Наприклад, «природне» конфетті із дрібних квітів або різнобарвного осіннього листя.

2. Повітряні кульки

Це не новий, проте досить популярний і ефектний варіант – випустити в небо заповнені гелієм повітряні кульки. Просто, але дуже романтично. Дуже красиво виглядатиме, якщо одночасно запустити в небо велику кількість кульок. Усе це дійство матиме ще більш ефектний вигляд, якщо взяти спеціальні кульки зі світлодіодами, що світяться. Це ж саме можна зробити і з небесними ліхтариками. Небо, що світиться вашими кульками або ліхтариками, буде вражаючим видовищем. 

небесні ліхтарики на весіллі

3. Вогні

Дуже ефектно на вечірніх і нічних фото виглядають вогні й різноманітна ілюмінація. Нехай гості утворять «живий коридор», через який ви будете йти до свого авто, а перед цим роздайте кожному бенгальські вогники. Також можна поставити уздовж доріжки спеціальні холодні феєрверки-фонтани, які освітлять ваш «дорогу кохання».

бенгальські вогні на весіллі

4. Зміна весільного образу

Якщо ви зміните весільну сукню і костюм на інший святковий одяг, проте менш офіційний, то цим дасте гостям зрозуміти, що вечір підходить до свого логічного закінчення. У новому образі ви ще можете виконати якийсь запальний або ж, навпаки, повільний танець і під оплески гостей піти.

5. Феєрверк

Незабутнім завершальним акордом весільних урочистостей може стати феєрверк. Із багатьох різновидів цих спецефектів для весілля можна замовити наземні феєрверки (фонтани, фігурки, красиві написи). Їх можна буде розмістити вздовж доріжки, по якій молодята ітимуть з ресторану, покинувши гостей.

Гарантовано буде незабутній і ефектний фінал весілля, якщо молодята запалять палкий символ кохання і вірності – вогняні серця. А поцілунки під яскравими спалахами іскор та оплески захоплених глядачів будуть дуже романтичними.

Цей варіант буде вишуканим рішенням для дійсно незвичного весілля. Таке феєричне шоу, яке до того ж супроводжується романтичною музикою, подарує вам і вашим гостям багато позитивних емоцій і запам’ятається надовго.

феєрверк

6. Фаєр-шоу

Дуже яскраво і ефектно можна  закінчити весільний вечір з допомогою фаєр-шоу. Звичайно, це дороге задоволення. Але, повірте, воно того варте. Ефектний номер із вогняними трюками, динамічною музикою, пластикою артистів-професіоналів зачарує усіх присутніх. Фото на фоні палаючих вогнів будуть надзвичайно красивими і вражаючими.

фаєр-шоу на весіллі

Проявіть свою фантазію й оригінальність, і яскравий фінал вашого весілля запам’ятається вам назавжди як дивовижний початок щасливого сімейного життя.