Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

Бонбоньєрки: дякуємо гостям красиво

Ви натрапляєте на інформацію про бонбоньєрки, але не зовсім розумієте, що це таке? Тоді ми розкажемо про них.

Що таке бонбоньєрки?

Бонбоньєрки – це оригінальний невеличкий подарунок весільним гостям. Його вручають на знак вдячності за те, що вони виділили Вам свій час, адже у них були й інші плани, але вони все відклали і приїхали до Вас розділити радість. Тому весільні бонбоньєрки все-таки потрібні. Такі сувеніри поширені не тільки в Україні і країнах СНД, а й за кордоном (у Франції, США, Новій Зеландії, Китаї та ін.). Але не потрібно вважати, що бонбоньєрки – це наслідування європейської моди. Ще в давнину на Русі було прийнято дякувати гостям за те, що провели з молодятами цей чудовий день.  Запрошених пригощали солодкими подарунками, складеними в маленькі хустинки.

Загалом ці атрибути можуть бути різних розмірів і кольорів. Ви можете подарувати солодкі бонбоньєрки, які, до речі, будуть традиційними (адже bonbon із французької «цукерки»). А можете підготувати і неїстівний сувенір.

солодкі бонбоньєрки

Як і  з чого виготовляють бонбоньєрки?

Традиційно гостям підносять бонбоньєрки у вигляді невеликої коробочки з солодощами: туди можна покласти і яскраве монпансьє, цукерки-драже, кавові зерна в шоколаді і подібні дрібні смаколики. Якою буде саме Ваша їстівна бонбоньєрка – вирішувати Вам.

Наприклад, якщо Ви вирішили провести горіхове весілля  (або весілля у стилі білочок), то в якості бонбоньєрок можете подарувати гостям невеликі шишки. Так вони відчують себе в ролі білок, добуваючи горіхи, але заздалегідь переконайтесь самі, що вони там є.

Якщо Ви вирішили зробити класичну бонбоньєрку – невеличку коробку з цукерками, то з цього приводу є своя прикмета: предметів (цукерків) у бонбоньєрці має бути непарне число, наприклад, 5 або 7. Непарна кількість символізує ціле і неподільне – саме такою повинна бути новостворена сім’я.

Неїстівною бонбоньєркою може послугувати який-небудь пам’ятний аксесуар. Наприклад, магнітик з Вашими фотографіями, брелок, міні-книжечка з афоризмами про кохання, статуетки наречених. Головне, щоб ці подарунки нагадували і асоціювались із Вашим весіллям.

магнітик-бонбоньєрка

Дуже популярними стають екобонбоньєрки – екологічно чисті бонбоньєрки. Такими можуть бути виріб-оригамі, баночка з медом, горщечок з екзотичною квіткою і подібні приємні дрібнички.

Існує багато ідей щодо виготовлення бонбоньєрок ручної роботи. Можете звернутись до професіоналів, і вони створять для Вас неповторний сувенір.

бонбоньєрки ручної роботи

Як і коли подарувати бонбоньєрки?

Ви можете попросити офіціантів, щоб вони одразу розставили бонбоньєрки під час сервірування стола для кожного гостя. Або ж можете роздати їх самі в кінці свята. Але якщо на весіллі велика кількість гостей, то в метушні є ймовірність, що хтось лишиться без подарунка. Гарним рішенням буде підготувати окремий прикрашений стіл, на якому Ви розмістите красиві декоративні свічки, прикрашені за молодят пляшки шампанського і кошик ручної роботи, в якому будуть красиво складені бонбоньєрки.

солодкі бонбоньєрки