Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

Найпоширеніші помилки нареченої

 

 Всі молодята мріють про весілля, яке пройде без будь-яких конфузів. Але іноді ці мрії не збуваються через досить-таки банальні помилки, яких можна було б уникнути ще в процесі підготовки до весілля. Пропонуємо ознайомитись із найбільш поширеними такими помилками. Сподіваємось, що завдяки нашим попередженням ваше весілля пройде «гладко».

1. За двома зайцями.

У житті часто трапляється, що одні події збігаються з іншими. Наприклад, ремонт, покупка автомобіля чи будинку, захист диплома/дисертації. Постарайтесь заздалегідь, щоб з весіллям не було таких накладок. Нехай усе в житті відбувається злагоджено і поетапно. Намагання одночасно вирішити кілька важливих питань може відбитись на якості результату.

2. Нераціональне використання бюджету.

Коли плануєте весілля, чітко розставте пріоритети. Що для вас важливіше: здивувати гостей масштабами бенкету з різними делікатесами і лімузинами чи сама атмосфера свята і пам’ять про цю урочистість? Якщо ви вибираєте атмосферу і пам’ять, то економити саме на цьому не варто.

бюджет весілля

3. Перенасичений сценарій.

Ретельно продумайте всю хронологію подій у день весілля. Пам’ятайте, що все має бути комфортно для вас і гостей. Тому, наприклад, не плануйте викуп нареченої на 7 ранку. І взагалі не варто обтяжувати цей день всіма можливими розвагами, які ви знаєте. Все має бути в міру. Усі мають запам’ятати позитивні емоції і приємні відчуття, а не втому.

4. Самостійність нареченої.

Підготовка до весілля – це, звичайно, додатковий головний біль. І це насамперед повинна засвоїти наречена, у якої девіз в житті «Все сама». Щоб в останній момент не лишилось багато організаційних проблем, зверніться до професіональних організаторів. Вони нічого не відкладають на потім, а також знають багато нюансів, про які ви могли й не догадуватись.

5. Погоня за модою.

Часто дівчата-наречені роблять помилку: побачивши дуже модну сукню, відразу її купують собі. І не зважають на те, що ця супермодна сукня не зовсім підходить для їхньої статури. Пам’ятайте, що мода швидко змінюється, а весільні спогади і фото залишаться на все життя. Тому сукня має ідеально підходити до фігури.

весільна мода

6. Економія на весільній сукні.

Багато трапляється курйозів, коли під час весілля від сукні відпадають елементи. Найчастіше це дешеві сукні, на яких вирішили зекономити. Навіть якщо бюджет весілля не великий, то краще зекономити на бенкеті. Сукня нареченої довше залишиться в пам’яті, ніж страви на столі.

7. Експерименти з образом.

Запам’ятайте: ніяких експериментів з макіяжем чи зачіскою в день весілля! Якщо хочете випробувати нові ідеї (макіяж, стрижка), то це все треба робити до весілля.

Ще одна деталь образу, над якою не варто експериментувати в день весілля, – це взуття. Звичайно, більшість наречених вибирають туфлі із високою шпилькою. Хоч це й дуже красиво, але й дуже виснажливо. Тому майте в запасі змінне взуття на невисоких підборах.

весільні туфлі

8. Бажання всім вгодити.

Таке бажання цілком зрозуміле, але не зовсім правильне. Адже ви знаєте: всі догодити неможливо. Але більшості – це варіант. Тому робіть все так, як подобається саме вам – нареченим, адже це ваше свято. І будьте впевнені, що тоді більшість гостей обов’язково оцінять ваші старання.