Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

Весільна фотосесія з тваринами - тренд-2016

Нове віяння весільної моди – це фото наречених із тваринами. Такі світлини дуже милі і зворушливі, а також можуть багато розповісти про характери молодих.

Може, для когось це буде дивиною, але на весільні фотосесії також є мода. Наприклад, зараз уже не актуально фотографуватись на фоні пейзажу або красивого антуражу. Такі фото відходять в минуле. У наш час в тренді оригінальні фото молодят, особливо весільні фотосесії з тваринами.

Із собаками

Найбільш поширеними весільними фотосесіями є різні варіації з собаками. Одна із головних причин популярності саме цих тварин – це те, що їх найчастіше мають вдома в якості домашніх улюбленців, а отже, у багатьох наречених вони наявні. Котів, звичайно, також мають, але для цих улюбленців характерна непослушна норовлива поведінка, їх важче переконати вести себе правильно під час фотосесії.

весільне фото з собаками

 

Взагалі фото з тваринами виходять дуже милими. До того ж по них можна безпомилково дізнатись про характер людини, її доброту і щирість. Адже можна зробити вигляд, що цілуєш тваринку, але вона ніколи не потягнеться відповідно до нещирої людини.

Загалом на фото може бути багато тварин. Головне, щоб при цьому вони всі в кадрі вели себе гармонійно і синхронно.

Із кіньми

Якщо вивчити рейтинг тварин, які користуються великою популярністю на весільних фотосесіях, то коні, безперечно, посядуть друге місце після собак. Ці красиві і благородні тварини прикрасять своєю присутністю будь-які фото, особливо весільні.

Наречена поряд із конем виглядає справжньою принцесою із казки, тендітною і граціозною одночасно. Молодята біля коня виглядають дуже символічно, немов принц і принцеса із казки з щасливим фіналом. До речі, ці тварини дуже гармонійно підійдуть для весілля в казковому стилі (звичайно, не для будь-якої казки – все залежить від сюжету). 

весільна фотосесія з кіньми

 

З котами

Цікаві фото з котами – це «вищий пілотаж» фотографа. Адже ці хвостаті-смугасті домашні улюбленці дуже примхливі і непослушні. Їх важко чомусь навчити, примусити сидіти на одному місці, коли воно цього не хочуть. Під них буде важко підлаштуватись і чекати вдалої пози для гарного фото. Але результат буде того вартий!

 весільне фото з котом

Із кролями і білками

Фото з кролями, мабуть, найбільш безпроблемні. Хоча, якщо ви захочете, щоб тваринка була не на руках, а сиділа поряд, то вона може й утекти. Але кролики дуже милі і пухнасті.

А от фото з білкою – це взагалі ексклюзив. Ці тварини дуже рідко ведуть себе спокійно.

Екзотика

Такі фотографії – справжній екстрим. На них наважаться не всі. Навіть дресирувальники поряд із хижаками не почуваються у повній безпеці. Що вже казати про сторонніх? Тому, зважуючись на фото з тигром або левом, добре обдумайте своє рішення.

Верблюди, звичайно, не тигри, але й з ними потрібно вміти правильно поводитись. Хоч вони й добрі, та все ж з ними треба бути обережними.

весільні фото з екзотичними тваринами

 

Із птахами

Весільні фотосесії із птахами також дуже популярні. До того ж навіть із хижими, такими як сови й інші види.

Класика жанру – це фото з білими, зазвичай декоративними, голубами. Цей тренд не виходить з моди ніколи.

весільні фото з голубами

 

Така нова тенденція – весільні фотосесії з тваринами – це, безперечно, цікава ідея! На таких світлинах молодята більш розкуті і фото виходять справді оригінальними, щирими і добрими.