Полуниця у всьому: у весільному вбранні, в оформленні, в музиці, «компліментах» гостям і навіть в розвагах. Якщо ви є полюбляєте полуницю і плануєте особливе свято, тоді вам, напевно, підійде весілля в полуничному стилі!
Оскільки полуниця – ягода літня, то і асоціації вона викликає з чимось теплим, більш барвистим, яскравим, соковитим і радісним.
Безумовно, полуниця – смачна, але нею вже давно нікого не здивуєш. І все ж шанс здивувати публіку є - організуйте весілля в полуничному стилі. Це також буде дуже символічно, адже полуниця ще й вважається символом пристрасті і кохання.
Полуниця цілком може стати праобразом одягу нареченої. Однак не сприймайте все буквально - зовсім не обов'язково одягатися, як в дитячому садку, в полуничку. Наречена на такому весіллі може, наприклад, бути в короткій білій сукні, доповненнями до якої стануть червоні аксесуари, можливо, навіть ободок, на якому в якості прикраси будуть штучні полунички. Також в якості прикраси у нареченої може бути золота ягідка з діамантами або ж звичайна біжутерія, яка часто виглядає навіть набагато красивіше коштовностей.
А ще весільну сукню можна прикрасити цікавою брошкою з полуничок або поясом на цю ж тематику. Ну, а якщо ви підберете сумочку полуничного кольору і в тон їй кеди (у весільній моді навіть цей вид взуття періодично зустрічається) або ж туфлі, то ви будете виглядати досить пікантною нареченною.
Нареченому для полуничного весілля необхідно мати краватку або «метелик» із зображеннями полуниці. Виглядати такий наречений буде оригінально, а, головне, радісно і без пофосу, який зазвичай трапляється в класичних образах молодят.
Крім того, наречені можуть вибрати собі вбрання з біло-червоним забарвленням або кольору полуниці з вершками, а то і просто насиченого полуничного кольору. До речі, свідка (або подружок) також слід вдягнути відповідно до тематики весілля. Це можуть бути, наприклад, чорні сукні і червоні черевички. Крім того, до образу свідка (або подружок) можна додати якісь полуничні аксесуари.
Звичайно ж, для такого весілля майданчик потрібно вибирати літній, а краще - дачний. Також в цьому випадку добре підійде ганок будь-якого закладу. тераса. Зверніть увагу, щоб там були широкі вікна, легкі повітряні фіранки, бажано світлі меблі, дерев'яні підлоги. До речі, спробуйте розглянути в якості місця проведення весільного банкету дачу або село.
Вибираючи музику для такого весілля, акцентуйте на одному стилі (вальсі, романсі, джазі, бугі-вугі, диско ...) або інструменті.
Щоб у ваших гостей залишилися приємні спогади, ви можете вручити їм диски з музикою вашого весілля. При цьому обов'язково подбайте про дизайн обкладинок дисків - нехай вони будуть, наприклад, полуничного кольору і з вашими автографами.
Ще в якості компліметов гостям буде доречно подарувати баночки з полуничним джемом або варенням (приклейте на них етикетки з написами на зразок: «Полуничка від Н. і М. З'їсти холодними зимовими вечорами, згадуючи наше тепле весілля»). Як варіанти підійдуть також і свічки у формі полуниці, і всякі полуничні солодощі – цукерки, печиво тощо.
Проведіть танцювальний батл "Найбільш соковитий і смачний танець", гру в "Крокодила" на полуничну тематику; бармен-шоу (можна навіть з елементами фрістайлу) "Полуничний коктейль любові"; конкурс-дефіле "Полуничне Pret-a-Porte"; вікторину на тему смачної ягіди. Загалом, фантазуйте, не бійтеся, і все у вас вийде!