Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

Весілля у джинсовому стилі: образи молодят

Фата, бутоньєрка, букет нареченої і ... джинси й кеди ?Так Саме так! Це один із стильних варіантів весільного вбрання молодят, які влаштували незвичне і модне торжество в джинсовому стилі. Джинс в усьому і при цьому він може бути і гламурним, і «ковбойським», і а-ля «кантрі».

Джинсове весілля – торжество стильне і веселе. До того ж, ваші гості легко знайдуть відповідні наряди у своїх гардеробах, якщо ви захочете, щоб вони також були одягнені в стилі вашого свята. Отже, кругом одні «плюси». Тому прихильникам джинсів присвячується!

Образи нареченого і нареченої

Не думайте, що образ нареченої на такому торжестві обмежується звичайними джинсами. Насправді, існує безліч варіантів красивих джинсових суконь, що дівчині навіть буде складно зупинити свій вибір на якомусь одному!

джинсова весільна сукня

Доповнити образ нареченої можуть фата - коротка, довга, біла вишивка на джинсовій тканині, мереживо.

До того ж спідниця на такій сукні може бути білою і з якої-небудь легкої, повітряної весільної тканини. Це з розряду "поєднання непоєднуваного". Виглядає досить цікаво і незвично!

Дуже елегантно виглядає наречена в довгій облягаючій сукні з темно-синього джинсу з великою білою вишивкою або пришитими поряд квітами з білого матеріалу. При цьому довга фата гармонійно завершує образ.

свадебное платье

Взагалі моделі джинсових весільних нарядів вражають своєю різноманітністю. Особливо вражає, що джинсові сукні можуть бути схожі на розкішні вечірні, весільні наряди. Хоча чому схожі? Вони і є весільні!

Доповнити джинсовий образ можуть білі весільні аксесуари: довгі рукавички, сумочка нареченої, капелюшок з вуаллю ...

Однак образ нареченої в джинсі може бути і дещо агресивним: джинсовий корсет з ланцюгами, така ж курточка, білий весільний низ сукні. При цьому спереду спідниця коротка, а ззаду довга. Завершують образ білі, трохи грубуваті чоботи. Такий костюм більше підійде не зовсім традиційній нареченій. У такому одязі затишно себе буде почувати дівчина, яка, можливо, любить рок, байкерські тусовки.

Але найпопулярніший варіант образу нареченої на такому торжестві – це все-таки біла традиційна весільна сукня і джинсова куртка зверху або верх сукні, виконаний з джинсової тканини, а спідниця (як правило, багатошарова), як уже згадувалось, з легкого, повітряного, весільного матеріалу.

весільна сукня

Взуття наречена на джинсове весілля може вибрати те, яке більше підходить до її стилю. Можливо, це будуть кеди чи кросівки з джинсу, а, може, і гламурні, на високій шпильці туфлі з джинсової тканини. Однак, якщо ви віддали перевагу вбратися в джинсові штани, то, зрозуміло, гламурні шпильки вам уже не підійдуть.

Працюючи над джинсовими образами, ви можете додати всього по одному елементу з цього матеріалу у ваші наряди. Наприклад, наречений може одягти джинсові жилетку, а наречена – сорочку з тієї ж тканини. Як результат – Ви гармонійна джинсова пара!

Також молодята вибирають і абсолютно однаковий стиль одягу на своє весілля. У цьому випадку обидва надягають однакові джинси, футболки і навіть кроси у них відрізняються тільки розміром. Єдина відмінність в їхніх весільних образах – фата на голові у нареченої і букет в руках. Що ж, це символічно! Адже вони тепер сім'я, одне ціле!

молодята в джинсах

Дуже модний тренд – написи на футболках у молодят – «наречений» і «наречена» або «чоловік» і «дружина». До речі, можна придбати обидва варіанти і використовувати їх упродовж торжества згідно хронології подій. До РАГСу – «наречений» і «наречена», потім – «чоловік» і «дружина».