Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

Весілля у європейському стилі: розкіш і вишуканість

Якщо ви прагнете зробити свою весільну церемонію пишною, розкішною та багатою, тоді європейський стиль – саме те, що ви шукаєте.

Яким повинно бути запрошення на весілля по-європейськи

Доречно буде витримати у європейському стилі не лише  саму церемонію, але й малі деталі, наприклад запрошення на весілля. Щоб зробити його оригінальним, для конверту можна використати «зістарений» папір, а сам конверт запечатати за допомогою спеціального воску червоного кольору. Є ще один не менш цікавий варіант: роздрукувати запрошення на пергаменті, який пізніше можна скрути та перев’язати стрічкою.

Святковий одяг для весілля у європейському стилі

Для такого торжества ідеально підходить витончений і стильний одяг. Що стосується нареченої, то вдалим вибором була б довга аж до землі фата та сніжно-білу сукню. Гостям також повинні демонструвати європейську красу та пишність. Жінкам потрібно одягати вишукані вечірні плаття, чоловікам – стильні, блискучі смокінги або ділові сірі костюми із хустинкою.

Автомобілі для весілля у європейському стилі

Європейські весільні кортежі можуть складатися із 20 машин, особливо розкішно серед яких виглядають раритетні авто. Якщо бюджет весілля цього не дозволяє, то можна зробити акцент лише на автомобілі для наречених: для молодят підійде кабріолет із відповідними номерними знаками.

Оформлення весільної зали у європейському стилі

Весілля по-європейськи потрібно оформлювати в єдиній колірній гамі. Особливо відповідати вибраному стилю повинні букет нареченої, торт та деталі декору. Місце проведення церемонії зазвичай прикрашають аркою білого кольору, де наречені обмінюються обручками. Для європейських весіль переважно використовують багато квітів, а також уникають великої кількості аксесуарів: все повинно бути витончено та стильно.