Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

Весілля в кольорах райдуги: яскраво, оригінально і весело

Ви – яскрава і позитивна пара? Хочете, щоб і ваше весілля було таким? Тоді весілля в кольорах райдуги – це саме те, що вам потрібно. Красиве різноманіття кольорів скрізь, де тільки можна: у весільному вбранні молодят,  у сукнях подружок нареченої, в аксесуарах, декорі…

В оформленні такого весілля буде одночасно сім кольорів: червоний, оранжевий, жовтий, зелений, блакитний, синій, фіолетовий. При цьому зовсім не обов’язково, щоб вони розташовувались в такому порядку, як і в райдузі. Головне – щоб усі сім кольорів були використані у стилістиці весілля.

Весільний стиль молодят

Надзвичайно красиво, ніжно і вишукано  виглядає наречена у білій сукні з багатошаровими спідницями різної довжини із органзи або шифону. При цьому спідниці повинні бути білого кольору з пастельним, ледь помітним райдужним ефектом.

Хоча наречена може обрати і класичну білу сукню, а ефекту райдуги до образу додасть яскраве взуття і кольорові аксесуари, наприклад, кольє або весільний букет. Цього буде цілком достатньо, адже вас і так буде оточувати яскравий райдужний антураж.

райдужная свадьба

Більш сміливий варіант – біла сукня з яскравою «райдугою» на спідниці і такі ж яскраві аксесуари: букет, парасолька, взуття, стрічки або інші прикраси у волоссі.

І варіант для екстравагантних панянок. Уся сукня і фата – суцільна яскрава і насичена райдуга. Ніжним такий образ точно не можна назвати. Скоріше він різкий, впевнений і епатажний.

Що ж до образу нареченого, то для нього буде достатньо райдужної бутоньєрки, виконаної  у тому ж стилі, що і букет нареченої.

До речі, букет, який би повторював кольори райдуги, зібрати досить проблематично. Тому дуже часто він складається із різнокольорових квітів і обв’язаний яскравими атласними стрічками.

Також кольоровий райдужний букет можна отримати з допомогою флористів: вони спеціально фарбують квіти у кольори райдуги. Найчастіше це композиції із троянд.

Ще у таких весільних букетах можна використати штучні квіти із тканини. Їхня перевага в тому. Що після весілля їх ще довго можна берегти як сімейну реліквію, адже вони ніколи не зів’януть. Щоправда, в цьому випадку нареченій знадобиться букет-дублер, який вона, за традицією, зможе кинути своїм незаміжнім подругам.

Образи подружок нареченої і друзів жениха

Подружок нареченої, звичайно, потрібно одягти у кольорові сукні, причому однотонні. Але це лише за умови, що в самої нареченої сукня біла. Якщо ж вона вибрала яскраву сукню-райдугу, то тоді, навпаки, подружкам потрібно одягтись у біле. Усе це потрібно для того, щоб наречена виділялась на фоні гостей.

Як ми вже сказали, сукні у подружок нареченої можуть бути як кольорові, так і білі, але туфлі при цьому у них мають бути кольорів райдуги.

Друзям жениха підійдуть різнобарвні краватки-метелики, такі ж підтяжки, туфлі або кеди.

Безумовно, яскраві образи молодят і їх гостей створять веселу і радісну атмосферу.

весілля у кольорах райдуги

Місце проведення

Райдуга – це природне явище, тому і райдужне весілля має відбуватись або десь на природі з виїзною церемонією і аркою, прикрашеною різнобарвними стрічками і кольорами, або в ресторані за містом. Головне, щоб скрізь були красиві пейзажі, дерева, зелень.

кольорова райдуга

Оформлення зали

Звичайно, що в оформленні бенкетної зали скрізь має бути «райдуга». У кольорах райдуги можуть бути скатертини, штори, драпіювання, повітряні кульки, стільці. Причому «райдуга» в оформленні може бути у різких яскравих кольорах, і ніжних пастельних відтінків. Обидва варіанти дуже красиві й оригінальні.

оформлення зали

Одним словом, фантазуйте. Тільки не перестарайтесь, щоб ваше весілля не перетворилось із райдужного в суперкольорове, і щоб від нього не стало ряботіти в очах. Але ми впевнені, що чуття міри вам не зрадить і весілля стане символом вашого сімейного щастя. 

кольорове весілля