Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

Весілля в стилі емо

Замість бутоньєрки нареченого – значок зі скелетом, а замість фати – бантик. У цьому полягає вся суть, адже вона прихована в деталях. 

Багато з нас знає про те, що  2007 рік був просто «емо-апокаліпсис». Але чи так все жахливо? Чи є і плюси в емо? Адже емо існує до цих пір. Ця стаття буде про те, яким романтичним і красивим може бути весілля в стилі цієї неймовірно захоплюючій молодіжної субкультури.

Вибираємо кольори

Кольорові рішення для емо-весілля в 2017 році вже не настільки примітивні, як десять років тому, коли справжні емо носили тільки чорно-рожевий одяг в ромб, смужку або «шахівницю». Зараз цей рух використовує всі кольори веселки і навіть більше. Так що для емо-весілля можна взяти біло-червоне оформлення, рожево-синє, чорно-біла класика так само буде «в темі». 

Одяг наречених

Наречений може одягти завужені джинси або навіть легінси. Це потрібно, щоб показати худобу і стрункість. Класична сорочка і тонка краватка в цьому вбранні будуть ідеальним рішенням. Взуття може бути трьох видів: кеди, сліпони або кросівки. Останнє не так поширене серед цих меншин, але так само має місце.

емо весілля

Нареченій не обов'язково бути тільки в сукні, адже писком моди в цій культурі є спідниця з фатину, хоча вона менш популярна в наші дні. Поверх сукні можна одягти майку, яка буде контрастною до кольору сукні. Взуття таке ж, як і в нареченого. Туфлі не зовсім піді         йдуть у цьому випадку.

сукня емо

Замість бутоньєрки нареченого – значок зі скелетом, а замість фати – бантик. У цьому полягає вся суть, адже вона прихована в деталях.

Місце проведення

Емо-весілля, звичайно, це добре, але як вибрати приміщення, запитаєте ви, . А ми Вам відповімо: дуже просто і дешево. Влаштувати таке нестандартне весілля можна в дуже нестандартному місці і при цьому за кругленьку суму. Чому кругленьку? Тому що на це ми витратимо цілих 0 гривень! А ідеальним місцем буде будь-який занедбаний будинок.

Але якщо такий варіант Вам не підходить, то будь-який ресторан Вам підійде. Вибір таких закладів, на щастя, великий. У ресторані ми додамо ще один колір – білий. Цей універсальний колір чудово згладить всі нестандартні моменти. Прикрашати зал рекомендують в першу чергу кульками з гелієм рожевих кольорів.  Далі в хід підуть еко-матеріали. Папір ідеальний варіант для емо-весілля, адже багато представників емо – це вегани і захисники природи.

декор весілля емо

Весільний торт

Торт Ви можете вибрати в будь-який кондитерській. Багато пекарень працюють за ескізами та замовленнями, тож сміливо обдзвонюйте всі подібні заклади в пошуках кращих цін на Ваше індивідуальний емо-торт.

торт емо

Не забудьте подякувати гостям за те, що вони знайшли час і відвідали ваше нестандартне емо-свято. Для цього створимо бонбоньєрки для всіх гостей в емо-стилі. Це можуть бути цукерки-драже в коробочці, відповідні браслети, значки або ведмедики-тедді.

ведмедик тедді