Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

Весільні конкурси

Щоб весілля було цікавим і дійсно веселим, гостям пропонують не лише розкішний стіл зі смаколиками, а й різноманітні розваги. Існує безліч різноманітних конкурсів: і звичайних рухливих, і комедійних, і з рубрики «тільки для дорослих». Щоб не ніяковіти самим і не поставити в незручне становище гостей, заздалегідь обговоріть зміст конкурсів із тамадою або весільними ведучими. А ми пропонуємо деякі весільні забави.

Гра «Весільний їжачок»

Це одна з улюблених і популярних весільних ігор: молоді повинні ввіткнути сірника в яблуко при чому кожен  сірник супроводжувати ніжним словом. Чомусь ласкаві слова у молодят швидко вичерпуються, і за традиційними «кошенятами», «пупсиками» і «сонечками» йдуть болісні паузи і оригінальні компліменти, які викликають загальні веселощі. Радимо молодим не зациклюватися на загальноприйнятих ніжностях і урізноманітнити лексикон кумедними прізвиськами: «Гіпопотамчик», «поросятко», «шоколадний», «мармеладна», «блакить», «бамбіночка», «вініпушик ти мій улюблений», «тигриця тимоя гострозуба» і тощо.

конкурс весільний їжак

Відразу за цією грою можна провести конкурс для гостей. «А як ви називаєте свою другу половину?» - запитує ведучий кожного з присутніх. Автор найбільш незвичного прізвиська отримує символічний приз.

Весільний конкурс «Так вип'ємо ж ...»

Ведучий пропонує гостям взяти участь у розвагах: одна половина столу грає за нареченого, інша – за наречену. Потрібно придумати тост: ті, хто за нареченого, придумують тост ніби  від його імені на честь нареченої, а «команда» нареченої, відповідно, від її імені на честь нареченого. Два аркуші і дві ручки пускаються від одного гостя до іншого таким чином, щоб в кінці аркуші потрапили домолодят, які потім і зачитують тости. Найголовніше, що в процесі гості не повинні перемовлятися один з одним і нічого обговорювати, кожен просто вписує по одному слову і передає листок далі. В кінці наречена зачитує тост своєї команди нареченому, а наречений –  нареченій.

конкурси

 Весільний конкурс «Хто в домі господар?»

Пропонуємо вам свій варіант цього конкурсу, де молодятам не треба ні в чому змагатися. Випікаються два маленькі лебеді, голубка або просто два пиріжки, але з різною начинкою: в один кладуть ключик або монетку, а в інший – солодку начинку, цукерку або варення. Кому з молодих попався «символ» влади і достатку – монетка або ключ, тому і господарем бути. Але ведучий йому нагадує, що відтепер він несе основну відповідальність за сім'ю. А того, кому дістався солодкий пиріжок, ведучий втішає: «А тебе чекає солодке, безтурботне життя, тому що тепер про тебе є кому подбати».

Ще один конкурс на цю тему: молодим дають частування, хто швидше своє з'їсть, той і головний.

Весільна гра «Скуті одним ланцюгом»

Молодят можна випробувати, які з них вийдуть батьки. Пов'язують їм руки, наприклад, ліву нареченого і праву нареченої, і так само ноги. Вибирають добровольця з гостей, який буде зображувати їхню дитину. Дитину потрібно одягнути, нагодувати, причесати, вивести погуляти, заспокоїти, заколисати або навіть взяти на коліна – варіантів може бути безліч. При цьому молоді змушені діяти кожен своєю половинкою, але їх дії повинні бути узгоджені. Так стає зрозуміло, наскільки злагоджено вони можуть щось робити разом. Сценка може обіграватися кілька разів, адже у чоловіка і дружини можуть з'явитися ще діти. Гостям буде цікаво, як пов'язані по руках і ногах наречений і наречена впораються з двома і трьома дітьми і чи підходять вони один одному як дві половинки.

Весільні фанти

Наречена роздає гостям повітряні кульки, в яких лежать записки із завданнями. Дружка лопає кульку, гість дістає записочку і читає, що йому потрібно зробити: заспівати, затанцювати, розповісти вірш, сказати тост і т.д. За невиконане завдання – штраф.

весільні розваги

Весільний конкурс «Загаси першу сварку»

Запалюється велика свічка з товстим гнітом, це – перша сварка. Ведучий засікає час. Наречений і наречена стоять біля стіни, свічка ставиться досить далеко від них. За право зробити крок вперед потрібно «розплачуватися» предметами туалету або аксесуарами: піджак, туфелька, квітка, рукавичка, краватка, носовичок, один предмет дає право одного кроку для двох. Всі предмети ведучий збирає і дозволяє парі повільно просунутися до свічки. Коли молоді стають на досить близькій відстані, намагаються  задути свічку. Коли випробування пройдено, ведучий оголошує, за скільки хвилин подружжя впоралося з сімейним конфліктом.

молодята

Це лише деякі з безлічі весільних конкурсів, але й вони зможуть зробити ваше свято цікавим і веселим.