Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

Хлопчачий вечір перед весіллям

Прощання із холостяцьким життям напередодні весілля – це святе. Тут марно сперечатися і переконувати. Очима чоловіка – це ніби прощання із безтурботним вільним життям.

Не можна так просто  взяти і одружитися, не повеселившись перед цим від душі. Головною ознакою і особливістю парубочого  вечора і є те, що на ньому відсутні жінки. Отже, можна виглядати, як завгодно, говорити на будь-які теми і робити все, що заманеться.

вечір

Поговоримо про традиції і варіанти проведення парубочого вечора.

Насамперед скажемо, що парубочий вечір – це досить давня традиція. Давньоруський жених перед весіллям йшов сам у лазню, не перетворюючи це на якийсь особливий обряд, а лише очищуючи своє тіло перед весіллям.

У різних країнах існували свої традиції для проведення цього вечора.

За китайською традицією, в домі нареченого влаштовували пишний бенкет, однією із головних страв була просяна каша із м’ясом. Жених змінював зачіску холостяка на зачіску одруженого чоловіка, видаляв волосся на обличі, тобто таким чином оновлювався. Під кінець обряду батько жениха одягав на сина шапку дорослого чоловіка.

За німецькими традиціями, напередодні весілля влаштовували польтерабенд, так званий «шумний вечір хлопців». Іноді такі вечори проходили разом із дівич-вечорами, і часом окремо. На таких вечорах виставлявся на загал посаг наречених, били посуд «на щастя».

У Франції незадовго до весілля наречений влаштовував «прощальний обід» - це було пишне застілля, на якому присутні лише чоловіки.

Мабуть, кожен чоловік хоче попрощатися зі своїм холостяцьким життям так, щоб запам’ятати свою молодість надовго.

Пропонуємо кілька варіантів організації такого вечора.

«У сауні». Весела шумна компанія, багато пива, їжі, спогади і дискусії на різні, виключно чоловічі теми.

мальчішнік в сауні

«Спортивний». У це широке поняття можуть входити такі серйозні види спорту, як футбол, хокей, баскетбол, а також розважальні – боулінг, гольф, картинг, більярд. У такий спосіб жених зможе виплеснути заряд енергії і отримати гарну дозу адреналіну, яка згодиться перед цим серйозним і важливим кроком. Чудовий відпочинок і заряд позитивних емоцій гарантовано.

мальчишник боулинг

«Похід-пікнік-риболовля». Також цікавий варіант «прощання» і гарний привід відірватися на декілька днів, подихати свіжим повітрям, освіжити зовнішній вигляд і навіть скинути кілька зайвих кілограмів. Таке прощання холостяка відзначається оригінальністю. З палатками і рюкзаками, що набиті напівфабрикатами, пивом, чіпсами і м’ясом для шашликів, ви відправляєтесь на природу. Головне у цьому випадку – щоб не підвела погода.

На умовне останнє місце серед варіантів проведення хлопчачого вечора ми поставили вечір у нічному клубі або, точніше, - у стриптиз-барі. Для дівчини-нареченої такий варіант розваги її коханого буде найменш бажаним, а от для хлопців, мабуть, навпаки. Принаймні склався стійкий стереотип – хлопчача вечірка – значить, стриптиз. Хоча останнім часом женихи все менше обирають такий варіант розваги. Чи то через «страх» образити наречену, чи то через його явну банальність.

Якщо ж найбільше подобається саме цей варіант, то такий вечір краще організувати за 2-3 дні до весілля і, головне, не перебрати з алкоголем,  щоб не дозволити собі зайвого… А то за це «зайве» може бути гірка розплата. Майте це на увазі.

І наостанок порада нареченій.

Пам’ятай, дорога наречена, що біля твого майбутнього чоловіка може бути багато дівчат, але ж одружується він на тобі. Отже, ти для нього – найдорожча.