Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

Новинки сучасного весілля: топ-5 цікавих традицій

Жодне весілля не обходиться без обмін обручками, кидання букета і підв'язки, знімання фати тощо. Всі ці традиції давно знайомі кожному, проте у світі існує набагато більше цікавих весільних традицій, які ідеально підходять не лише для створення романтичної атмосфери, але й для внесення різноманіття у святкову програму.

Зав'язування вузла

Це чудова традиція, яка символізує створення і закріплення союзу. Таким чином пара обіцяє один одному завжди бути разом і пліч-о-пліч рухатися життєвим шляхом.

Зав'язують символічний вузол або відразу після розпису, або на весільному бенкеті. Такий вузол зберігається як реліквія, яка буде завжди нагадувати про день створення подружжя.

Завязывание узла

Виголошення клятви

Така традиція прийшла з Європи, де давно заведено обмінюватися один з одним весільними клятвами, зізнаючись у любові та обіцяючи завжди бути вірним своїй коханій людині.

Виголосити клятву можна перед обміном обручками, безпосередньо у РАГСі або ж вже в кінці весілля, запустивши небесний ліхтарик з іменами закоханих.

Клятви не повинні бути надто довгими, а їх зміст, звичайно, не варто розповідати один одному. Залиште це сюрпризом до весілля!

Произнесение клятвы

Садіння дерева

Коли пара удвох садить дерево, відразу стає зрозуміло, що щойно почалося нове сімейне життя.

Посадити дерево можна в лісі, на дачі чи у дворі свого будинку. Якщо немає можливості зробити це на природі – не проблема! Візьміть відповідний  глечик, посадіть туди підходящу рослину і поставте її у такому місці, яке видається вам найвдалішим.

Попросіть когось із гостей чи ведучого виголосити романтичну промову, поки ви будете зайняті. Візьміть до уваги, що ця традиція пов'язана із землею, тому варто заздалегідь все продумати, щоб не забруднити весільний одяг. 

Посадка дерева

Супровід нареченої батьком

Варто звернути увагу також і на ще однe доволі гарне дійство: супровід нареченої батьком. Таке часто можна побачити в американських фільмах. Ця чудова традиція створить на церемонію атмосферу домашнього затишку, адже хіба є щось більш трепетне, ніж усвідомлення того, що батько віддає свою улюблену доню в руки іншого чоловіка.

Сопровождение невесты к алтарю

Пісочна церемонія

Весільна традиція, яка дійшла до нас із Гавайських островів, вже встигла полонити серця багатьох пар. Воно й не дивно, адже таке дійство залишає по собі велику кількість позитивних емоцій.

 Молодята разом, кожен із своєї посудини, висипають пісок двох кольорів в загальну посудину, що символізує злиття двох сімей в одну – спільну і нероздільну. Колір піску може бути найрізноманітнішим: від білого до синього чи яскраво-червоного.

На загальній посудині можна зробити гравірування з вашими іменами та датою весілля.

Песочная церемония