Весільний каталог Івано-Франківщини: відгуки і знижки!
Додати організацію

Популярні місця для проведення весілля в 2016 році

весілля Мабуть, Ви трохи здивуєтесь, коли дізнаєтеся, які місця вважаються популярними для весілля у 2016 році. Адже вони незвичайні і зовсім не традиційні. Урочистості, що відбуватимуться в одному із вказаних місць, запам’ятаються надовго і стануть цікавою подією і для молодят, і для їхніх гостей.

У наш час стиль весілля стосується не лише вбрання молодят. Модні тенденції простежуються у всьому. Ми розповімо Вам про модні місця для проведення весілля у 2016 році. Отож, найбільш популярними є:

·  музеї;

·  театри;

·  горища;

·  тераси;

·  дахи будинків;

·  виноробні;

·  парки, ферми, ботанічні сади.

Музей

Організувавши весілля в музеї, насамперед, отримаєте красиві фото. Хоча, звичайно, все залежить від того, який саме музей Ви виберете. Адже він може бути досить скромними і простими, якщо там, наприклад, жив хтось із відомих звичайним нерозкішним життям або ж це старовинна селянська хатина, що збереглась до нашого часу. Але навіть в цьому випадку фотографії будуть оригінальними і цікавими.

Та все ж частіше для весілля вибирають музеї розкішні, з високою стелею, з цінними експонатами. Особливо це подобається нареченій, тому що завдяки такій пишній обстановці і дворянській естетиці вона зможе відчути себе справжньою принцесою.

весілля в музеї

Театр

Театри в чомусь нагадують музей: така ж розкішна обстановка, колони, оформлення. Таке весілля приваблює молодят можливістю вийти на сцену. Театр – це надзвичайно урочиста атмосфера в залі, а для весілля це саме те, що потрібно. Поцілунку закоханих на великій сцені позаздрять багато романтиків. І знову ж це унікальні фото для Вашого сімейного альбому. Тематику і оригінальність весілля підкреслять чоловіча і жіноча маски, які можна використати для дизайну.

Горище

Весілля на горищі. Несподівано, правда ж? А зараз це, до речі, дуже модно! Звичайно, тут має бути висока стеля. Але про розкіш театру чи музею доведеться забути. Проте оригінальність і незабутні враження залишаються! Та й створити теплу і сімейну атмосферу можна, додатково прикрасивши на свій смак.

Тераса

Для більш консервативних молодят, які, проте, бажають не відставати від моди, підійде такий варіант проведення весілля, як тераса. Відкритий простір, свіже повітря, красиві пейзажі…(хоча це залежить від розташування тераси). Весілля на терасі буде огорнене ніжністю, романтикою і подарує незабутні спогади.

весілля на терасі

Дах будинку

Виїзна церемонія на даху? Саме так. І нічого дивного. А навпаки: оригінально, незабутньо, навіть трохи екстремально, але надзвичайно красиво. Проте є один недолік: після алкогольних напоїв треба бути дуже обережним – все-таки на висоті.

Весілля на даху

Виноробня

Виноробня – також одне із модних місць для проведення весілля у 2016 році. Можливо, трохи дивно, але така тенденція є. Принаймні це дуже оригінально. І навряд чи хтось із гостей похвалиться, що раніше був у таких місцях.

Весілля на виноробні

Парки, ферми, ботанічні сади

Якщо Ви любитель природи, то можете організувати своє весілля у парку, на фермі або в ботанічному саду. У такому разі на весіллі буде багато зелені, квітів, дерев. А якщо це ботанічний сад, то ще й будуть екзотичні рослини.

Яке б модне місце для проведення весілля Ви не обрали, ми Вам бажаємо бути щасливими!