Свадебный каталог Ивано-Франковской: відгуки и скидки!
Добавить организацию

Декорирование бутылок на свадьбу

До чого ж святково й урочисто виглядають прикрашені мереживом, тканиною, намистинами та іншими красивими матеріалами пляшки з шампанським. Це справжні витвори мистецтва! Таке оформлення весільних пляшок можна замовити у професіоналів, а можна і самому зробити.

Декорування пляшок – це модна в усі часи творчість «hand made». Традиційно на весільний стіл молодят ставлять дві пляшки з шампанським. Причому в сам день весілля їх не відкорковують. Одну з них належить відкрити на річницю весілля, а іншу – на народження первістка. Зрозуміло, що оформлені ці пляшки будуть із символічним підтекстом.

Підготовка пляшки і прикрас

Для початку необхідно очистити пляшку від заводської етикетки. Це легко зробити за допомогою губки і гарячої води. Якщо залишилися сліди клею, то їх видаляємо ацетоном. Тепер протріть пляшку знежирювальною  рідиною, тому що так прикраси не приклеяться.

У якості прикрас для весільних пляшок згодяться папір, шкіра, тканина, намистини, листя, солома, квіти, стрічки, мереживо...Тобто, все, що можна приклеїти. Що стосується самого «сюжету» вашого декору, то тут відкриваються можливості для вашої фантазії. Наприклад, пляшки можна декорувати, як нареченого і наречену або ж у стилі вашого весілля.

Декор пляшок «Молодята»

Це, мабуть, найпопулярніший вид декорування весільних пляшок. Особливо цікаво виглядають ті, які до найдрібніших деталей повторюють вбрання нареченого і нареченої на цьому весіллі. А крихітні, але такі кумедні деталі, як, скажімо, смартфон, що стирчить з кишені молодят, або шоколадка, що виглядає з декольте нареченої, додадуть особливий шарм і гумор вашим пляшках.

пляшка жених і наречена

Декор пляшок «Декупаж»

Тут все просто. Вирізаєте з паперу, шкіри, дерева або тканини картинку і наклеюєте її на скло. До весільної тематики чудово підійдуть голуби або обручки.

декупаж пляшки шампанського

Декор пляшок «Тонке мереживо»

Мереживо – матеріал дуже крихкий і ніжний. Він символізує ніжність у відносинах молодят. Вважається, що якщо жених з нареченою спільно декорують мереживом пляшки, то так вони невербально зізнаються один одному в коханні.

декор пляшок мереживом

Декор пляшок «Аплікація»

Цей спосіб заснований на техніці скрапбукінгу. Іншими словами, в якості прикрас використовують аплікацію зі стрічок, клаптів, гудзиків. «Родзинкою» такого декору вважається аплікація з важливих для пари дрібниць: наприклад, квитків у кіно, обгорток від улюблених цукерок тощо.

аплікація на весільних пляшках

Тематичний декор пляшок на весілля

Якщо ви вирішили грати весілля в якомусь певному стилі, то і пляшки потрібно оформляти відповідно. Наприклад, у вас весілля на східну тематику. Тоді намалюйте акриловими фарбами на пляшці пейзаж з сакурою, дивовижним птахом і захід. Для закріплення використовуйте акриловий лак. Для ковбойського весілля доречним буде оформлення в стилі шкіряних фляжок. А якщо свято буде в морському стилі, то вам підійде декор з черепашок, дрібних камінчиків, моху тощо.

тематичний декор пляшок

Дуже приємно те, що ці красиві пляшки можна зберігати після весілля вдома в якості декору і дорогих серцю спогадів.