Свадебный каталог Ивано-Франковской: відгуки и скидки!
Добавить организацию

Свадебная шкатулка для денег

Ви вже вирішили, куди гості будуть складати подарунки-конвертики з грошима? На піднос? Але це вже не актуально, та й не зовсім естетично. Ми пропонуємо в якості «сімейного банку» вибрати весільну скриньку для грошей. Це і модно, і красиво, і дуже зручно!

скринька для грошей на весіллі

При підготовці до весілля важливо приділити увагу всім дрібницям, всім нюансам. Адже, будьте впевнені, гості роздивляться на торжестві абсолютно все, до найдрібніших деталей. І ось про одну з таких деталей ми і розповімо у цій статті.

Як уже сказали, весільна скринька для грошей – модний зараз аксесуар. Крім того, вона хороший тим, що дуже допитливі гості не зможуть порахувати, хто і скільки купюр подарував молодятам.

Готують скриньку зазвичай з дорого дизайнерського картону. При бажанні молодята можуть зробити свою скриньку самі. Їм слід врахувати тільки те, що вона повинна мати знімне дно або кришку і замок, щоб уникнути небажаного розкриття.

Крім красивого декору, на скриньці можна розмітити імена молодого подружжя або жартівливий напис "Сімейний банк". Щодо зовнішнього вигляду скриньок, то вони вражають своєю різноманітністю, оригінальністю і гарним стильним декором.

Квіти – живі і штучні – один з найпопулярніших і красивих варіантів оформлення.

Однак весільна скринька для грошей не обов'язково повинна мати традиційний зовнішній вигляд. Насправді "сімейні банки" бувають різних форм і часом виглядають досить несподівано, хоча і символічно.

Круглі

Декоровані тканиною та штучними квітами круглі коробки мають не менш привабливий вигляд, ніж класичні скриньки. Щоправда, при цьому виглядають вони ніжніше і романтичніше.

кругла скринька для грошей

Квадратні

Цей вид грошового сховища зробити найпростіше. Звичайна квадратна або прямокутна коробка, обтягнута тканиною і оформлена різними елементами весільного декору (мереживом, стрічками, намистинами – на ваш смак), справляє, звичайно, не настільки ефектне враження, як інші скриньки, але все-таки краще згаданого підноса.

квадратний сундук для грошей на весілля

Багатоповерхові

Більш оригінально виглядають багатоповерхові "скриньки". Шикуються вони за принципом піраміди: з низу вгору від найбільшої до найменшої. Прикрашають такі споруди широкими стрічками з красивими бантами або штучними квітами.

багатоповерхова скриня для конвертів

У вигляді сердечок

Коробка може бути і у вигляді серця. Версія романтична і тематично дуже вдала. Найчастіше такі "сердечка" декорують тканиною і квітами з цієї ж тканини, але, за бажанням, іншого кольору.

сердечко скриня для конвертів

У вигляді будиночків

Один з найпопулярніших оригінальних варіантів весільної скриньки – будиночок. Причому різновидів – маса! Це може бути і дуже простий будиночок, вгадати який можна тільки по контуру, формі. У даху – проріз для кидання грошових купюр. Прикраси все ті ж – тканинні квіти, мережива, стрічки тощо.

Крім того, що така «скринька» приголомшливо виглядає, вона ще й символізує сімейне вогнище новоспечених чоловіка і дружини.

скриня для конвертів будинок

У вигляді карети

Весільна «скринька» у вигляді карети більше підходить до тематичного весілля. Наприклад, в стилі казки, в якій є принц і принцеса.

Вибираючи весільну скриньку для грошей, орієнтуйтеся насамперед на стилістику вашого свята і власний смак – він вас не підведе ніколи.