Свадебный каталог Ивано-Франковской: відгуки и скидки!
Добавить организацию

Тайны мужских шуток

 Усі ми знаємо народну мудрість: «Кожен жарт має частку правди». І справді. Ви, мабуть, звертали увагу на те, як жартує з вами чоловік (коханий, друг, приятель чи просто знайомий)? Якщо не звертали – то настав час це зробити. 

Як стверджують психологи і багатовіковий досвід людей, у жартах чоловік часто підсвідомо (а іноді й спеціально) проговорює або якось по-іншому виражає свої глибокі емоції і таємні бажання.

З’ясувати, що саме відчуває до тебе твій милий, досить просто. Достатньо буде добре розібрати його жарт. Ось приклад. Якщо він любить повторювати: «Помовчи, жінко, чоловік говорить» і при цьому грайливо посміхається, отже, йому явно не вистачає твоєї покірності. Він саме  з тих чоловіків, які вважають, що місце жінки – на кухні, і її найперший обов’язок – у всьому годити чоловікові. Май це на увазі, потіш його себелюбство.

Можливо,твій милий любить створювати ситуації, в яких ти відчуваєш страх?  Наприклад, зробить вигляд, що сталося щось дуже серйозне і страшне, то несподівано налетить на тебе з-за кутка чи штори? Такі жарти також мають своє пояснення. Цей чоловік мріє бачити тебе слабкою, не такою самовпевненою. Може, варто  піти назустріч коханому і періодично ставати «дівчинкою-ромашкою»? Йому буде приємно відчувати твою залежність від нього, а отже, і в ставленні до тебе він буде ніжнішим.

чоловік і жінка

Коли коханий часто віддає тобі честь або говорить «Як накажете», значить, роль голови сімейства його зовсім не приваблює і він з радістю передає тобі керівництво у сімейному житті як важку для нього ношу. Йому до душі матріархат.

весілля і сім'я

Якщо коханий грайливо називає тебе  «корівкою» чи «бегемотиком» (навіть зменшено-пестлива форма цих назв не позбавляє змісту цих слів), це означає, що що його щось не влаштовує у твоїй зовнішності, хоч він і мириться з тим. Можливо, тобі справді варто було б зайнятись собою або, може, і своїм хлопцем. Точніше, пошуком нового.

Якщо хлопець розповідає тобі, що ти прекрасна навіть без використання косметики і в будь-якому одязі, що тобі навіть гріх гнатись за модою, адже природа наділила тебе надзвичайною красою, - то він просто-напросто дуже скупий (хоч як це не прикро визнавати). У такий спосіб «великий економіст» підсвідомо налаштовує тебе на те, що роботи натяки на милі жіночі подарунки – марна справа.

Буває і зовсім навпаки – твій хлопець постійно радить тобі пофарбувати корінці волосся, змінити колір помади, викинути «непрезентабельну сіру сукню». Висновок сам напрошується: ти недостатньо хороша для нього. Принаймні, це він так думає. Стати достойною дівчиною чи жінкою такого «принца» майже неможливо. І в цьому не твоя вина. Вся причина в його завищеній самооцінці і таких же вимогах. Не варто тратити свій час на нього. Іноді такі люди часто стають потужним стимулом до роботи над собою, що саме по собі буде дуже корисно.

конфлікт у сім'ї
Загалом, люблячий чоловік не помічає недоліків своєї коханої. Якщо він щось зауважує лише в обережних жартах, порадах, а не в підлих вчинках, тоді це навіть добре, швидше візьми до уваги усі його побажання, під коректуй необхідне, адже кохання, безперечно, потрібно берегти обом.