Свадебный каталог Ивано-Франковской: відгуки и скидки!
Добавить организацию

Подборка поз для свадебной фотосессии

День весілля зазвичай дуже напружений, емоційний і трохи нервовий. Тому в момент позування для фото виникають питання: як стати? куди і як дивитись? куди подіти руки? та ін. Щоб уникнути такої ситуації і не нервуватись зайвий раз, скористайтесь нашою «шпаргалкою» для фото.

Класичні пози

Радимо почати із найпростішого – обіймів. Розслабтесь, сядьте у зручному місці. Наречена сідає на руках нареченого, він обіймає її за шию. Дуже проста поза і приємний результат.

Рука нареченого на щоці своєї принцеси – такі фото виглядають дуже мило і чутливо, як у романтичному фільмі. До того ж, у цій позі не обов’язково дивитись в об’єктив камери. Милуйтесь один одним, дивлячись у вічі, а фотограф нехай ловить вдалі моменти.

Перша поза виглядає дуже невимушено. Забудьте про присутність фотографа, будьте самі собою. Другий варіант пози завжди виграшний, адже виглядає дуже ніжно і навіює відчуття любові.

Варіанти обіймів

Ця поза буде виграшною для нареченої. Розслабтесь, обійміть нареченого, дивіться прямо в камеру, вклавши у свої обійми усю ніжність. Ніжні, пристрасні і міцні обійми – виграшний хід для фотосесії.  Зазвичай подібні фотографії згодом стають улюбленими для пари.

варіанти обіймів

обійми

В його обіймах

Комфортна і спокійна поза, в якій передається ваша ніжність і любов. Можна дивитися як в камеру, так і один на одного.

Дивиться тільки дівчина

Не варто під час фото сесії весь час дивитися в об’єктив камери. Наприклад, фото з чоловіком, який дивиться на жінку, котра в цей момент дивиться в камеру, виглядатиме дуже ефектно.

За мить до поцілунку

Чудова поза, яку полюбляють усі фотографи. Замріть на кілька секунд перед поцілунком, і вас дуже порадує фоторезультат.

Поцілунки

Ніяка це не банальність, адже без фото з поцілунками весільна фотосесія виглядатиме неповноцінною. Такі фото краще робити під кінець фотосесії, щоб не пошкодити макіяж. Постарайтесь цілуватися чуттєво, але й естетично.

Прихований поцілунок

Дуже мило та ефектно виглядають фото з прихованим поцілунком. Для цього можна скористатися букетом нареченої, віялом або іншим предметом.

прихований поцілунок фото

Навшпиньки

Ця поза – ідеальний варіант для пари з високим хлопцем і мініатюрною дівчиною. Такі кадри будуть дуже зворушливими.

Поцілунок в щоку

Пам’ятайте, що цілувати можна не тільки в губи, незважаючи на всю серйозність ваших стосунків. Невинні поцілунки в щічку чудово виглядатимуть на весільних фото.

поцілунок в щічку фото

Поцілунок в лоб

Таке фото передає всю глибину почуттів і ніжність між нареченими.

Поцілунок у ніс

Виглядатиме кумедно і дуже зворушливо. У таких кадрах не потрібно дивитися на фотографа, тому ви зможете повністю розслабитися. 

Показати обручки

Можливо, досить банальна ідея, але погодьтеся, що без такого фото не обійтись. Щоб позбавитись банальності, проявіть свою оригінальність.

показати обручки

Опора

У такому фото можна відобразити, що бути заміжньою – це бути почуватись, як за кам’яною стіною. Варіантів фото із опорою на чоловіка може бути безліч.

Танці і нахили

Забудьте про пильне око фотографа, розслабтесь і танцюйте прямо в парку чи на вулиці. Потім ці ефектні фото будуть вашими улюбленими.

танці і нахили фото

Відображення, тіні та силуети

Якщо хвилюєтесь, що невдало виглядатимете на фото, можна акцентувати на фото такого плану. Але тут не варто захоплюватись, вистачить кількох кадрів.

відображення, тіні, силуети

Деталі

Поставте перед фотографом завдання бути уважним до всіх деталей. Гарна фотосесія включає не тільки обличчя і фігури, а й тонкощі – обручки, елементи весільної сукні, взуття тощо.

деталі на фото