Свадебный каталог Ивано-Франковской: відгуки и скидки!
Добавить организацию

Нежность и изысканность мятного свадьбы

Коли говорять про м’ятний колір, всі одразу уявляють приємну на смак і запах рослину. Хоча м’ята не має ніякого відношення до цього кольору. М’ятним кольором називають відтінки, в яких  поєднані блакитний і смарагдовий тони. До цього відтінку належать усі прохолодні відтінки: легка бірюза, колір морської хвилі тощо. 

м'ятне весілля

Весілля в такому стилі буде гарно виглядати навесні і влітку. Якщо Вам не до вподоби однотонне весілля, можете доповнити його рожевим кольором. Ці кольори чудово поєднуються, доповнюють один одного, мають чудовий вигляд.

Досить цікаво буде виглядати ніжний м’ятний відтінок у поєднанні з більш «агресивним» лимонним кольором. Також можна вибрати м’ятно-біле поєднання кольорів. Це ближчий до класичного варіант, він підійде будь-якій парі. Але на відміну від класичного весілля такий стиль зможе освіжити весільну традиційність і додати їй чогось нового, яскравого й свіжого.

 Весільне вбрання молодят

Наречена може обрати для себе сукню ніжних м’ятних відтінків. Якщо ж вона хоче більш традиційне весілля, то може взяти чудову довгу  сукню сліпучо-білого кольору. Якщо наречена таки хоче більш-менш дотримуватись стилю весілля, то білу сукню можна прикрасити м’ятними аксесуарами: атласним поясом-стрічкою, маленькою сумкою нареченої, туфлями тощо.

Нареченому трохи простіше. Він може вибрати м’ятний костюм або доповнити образ м’ятними аксесуарами: краваткою, капелюхом, запонками, затискачем для краватки. Також прикрасою образу стане весільна бутоньєрка нареченого, виконана у відповідному стилі.

весілля у м'ятних тонах

Як ви зрозуміли, вся весільна атрибутика в ідеалі повинна відповідати вибраному кольору весілля.

аксесуари на м'ятне весілля

Картки для розсаджування гостей

 Такі картки допоможуть гостям знайти своє місце за столом. ЇХ можна виготовити самому або ж купити. У продажу є дуже багато паперу з ментоловими візерунками, а також різноманітні атласні стрічки, тканини, ґудзики, стрази і багато інших стильних дрібниць, з чого можна буде зробити красиві й оригінальні картки для гостей. Із цього також можна зробити запрошення на весілля.

 аксесуари на весілля

Створюємо ментолові образи для гостей і подружок нареченої

Щоб гості також відповідали стилю весілля, їх потрібно заздалегідь попередити про дрес-код. Щоб не виникло непорозуміння і не було обурень, що хтось не має світло-блакитного одягу, запропонуйте гостям  декілька кольорів на вибір. Наприклад, якщо ви вирішили зробити весілля в м’ятному стилі, то, як згадувалось вище, його можна доповнити рожевим, білим, жовтим кольорами. При цьому бажано прослідкувати за тим, щоб гості приблизно рівномірно розділили між собою вказані кольори.

Якщо наречена вибрала для себе білу сукню, то подружки нареченої у м’ятних сукнях вигідно підкреслять чарівність молодої. Але не радимо вибирати подружкам сукні того ж відтінку, що і в нареченої. Вона повинна виділятись серед усіх, не маючи подібних до себе.

весілля у м'ятному кольорі

Оригінальне й ніжне весілля у м’ятному стилі подарує всім незабутні враження.