Свадебный каталог Ивано-Франковской: відгуки и скидки!
Добавить организацию

Свадьба под открытым небом - тренд 2016

В організації сучасного весілля робиться акцент на ніжність, романтичність, а пафос відходить. Місцем проведення також замість розкішних ресторанів стають зелені галявини, лісові поляни і красиві сади. Природність, простота, багато зелені і живих квітів, мальовничі пейзажі, свіже повітря і простір – чи ж цього мало, щоб свято було незабутнім?

 

Такий вид весілля і загалом заходів під відкритим небом ще називають «моднішим» словом - open air. Саме весілля open air – тренд 2016 року. У такій атмосфері гості почуватимуться розкуто і невимушено, а молодята радітимуть природній романтиці свого свята.

Пропонуємо Вам кілька способів, як можна організувати весілля open air.

Виїзна церемонія

Останнім часом молодята частіше вибирають виїзну церемонію, замість понурого загсу, де потрібно вистояти чергу з такими ж молодятами і їх родичами. Укладення шлюбу на природі – це дуже романтично. До того ж виїзну церемонію можна оформити на власний смак: вибрати найкращу арку, прикрасити її та місце проведення улюбленими квітами.

Надзвичайно красиво така церемонія і арка виглядатимуть на фоні річки, озера чи моря.

виїзна церемонія

Будинок з галявиною

Ще один дуже хороший спосіб для проведення весілля на свіжому повітрі – будиночок з галявиною біля нього. Якщо ж там ще є фонтан – це взагалі чудово. Бенкетні столи можна поставити прямо на цій галявині. Навколо зелень, затишок, гармонія з природою. А на випадок непередбачуваних обставин(наприклад, дощ) є будинок.

весілля на галявині

 

Шатро

Дуже популярним місцем проведення весілля є шатро. Це досить зручний варіант. Навколо природа, зелень, блакить відкритого неба, але разом з тим всі захищені від прямого сонячного проміння і раптового легкого дощу. Загалом весільне шатро – це стильно, красиво і зручно.

весілля шатро

Кейтеринг

Кейтеринг – це популярна послуга, яка полягає у виїзному ресторанному обслуговуванні, з виїздом офіціантів. Для весілля  open air кейтеринг просто необхідний. Якщо ви вирішили, що ваше весілля відбуватиметься під відкритим небом, обов’язково скористайтесь цією послугою.

Фуршет

Такий спосіб проведення весілля також набирає популярності, а бенкетні столи і шумне застілля повільно відходять. Сучасне весілля передбачає фуршет. У такий спосіб можна переходити від столу до столу і спілкуватися один з одним.

весілля-фуршет

Весільний пікнік

Ще одна модна тенденція – весільний пікнік. Затишні пледи, килимки на зеленій траві, кошики із смакотою – усе це створює особливу невимушену атмосферу.

Але підкреслити атмосферу святковості не забороняється! Місце для пікніка можна прикрасити повітряними кульками, квітами та іншими елементами декору. Також можна закріпити мотузку з одного боку поляни і протягти її до іншого, а по всій довжині мотузки розвісити різноманітні прикраси. Так пікнік стане по-справжньому святковим і не поступиться оформленню урочистостей у приміщенні.

Для танців на пікніку потрібно заздалегідь подбати про спеціальну площадку із міцного матеріалу.

Для весільного пікніка можна використати не лише килимки, а й дерев’яні столики з лавами. Це буде дуже доречно і зручно.

Якщо ж ви вирішили скористатися спеціальними покривалами, то доречно буде до кожного додати і подушку, щоб гостям було максимально зручно. 

весільний пікнік

Вибирайте спосіб, який Вам найбільше сподобався, і зробіть своє свято оригінальним, романтичним і незабутнім.