Свадебный каталог Ивано-Франковской: відгуки и скидки!
Добавить организацию

Свадебные приметы на счастье

У вас вже скоро весілля? Тоді вам стане в нагоді знання прикмет, які обіцяють, що сімейне життя буде щасливим і благополучним.Навіть якщо ви не забобонна пара, то, прочитавши їх, просто покращите свій настрій, адже ці прикмети добрі і позитивні.

 Спеціально для вас з величезної кількості весільних «страшилок» ми вибрали лише ті прикмети, які віщують щастя й удачу.

       1. Прокинутися вранці перед вінчанням під спів птахів означає, що ваше спільне життя буде повне щастя і гармонії.

щастя

2. Якщо  в день весілля хтось із близьких родичів нареченого або нареченої чхнув, то шлюб неминуче буде щасливий. Бажано тільки, щоб чхання не виявилося симптомом простудного захворювання.

3. Щоб молодятам завжди і на все вистачало грошей, наречений просто зобов'язаний покласти в праву туфлю монетку і ходити з нею весь день, а потім зберігати як сімейну реліквію. Мудрій нареченій радимо взяти з собою на всякий випадок лейкопластир.

        4. Природні катаклізми в день весілля теж на руку молодятам: і сніг, і дощ – до великої любові і щастя. До речі, сонячна погода теж гарантує щасливе сімейне життя.

        5. Кращий час для реєстрації шлюбу – після полудня: мало того, що ви просто добре виспитеся і зберетеся без поспіху, але це ще й принесе вашій молодій сім'ї довголіття й удачу.

реєстрація шлюбу

        6. Перед церемонією наречені повинні обов'язково з'їсти потайки шоколадку. Таким чином, їм не потрібно буде ні з ким ділитися та й життя, кажуть, буде тоді солодше.

        7. Якщо хтось із молодих на церемонії спіткнувся чи впав – це доказ того, що він знайшов свою справжню половинку, і шлюб буде довгим.

        8. Без сліз на весіллі ніяк не обійтися. Але плакати на щастя дозволяється тільки нареченій, тільки перед вінчанням і тільки від зворушливих слів своїх батьків.

        9. Після реєстрації щлюбу молодята повинні дивитися один на одного в одне дзеркало не тільки, щоб посміхнутися і підправити зачіски, але і для того, щоб зробити своє життя дружнім і щасливим.

    10. Молодих обсипають зернами, щоб дітей було багато; монетами, щоб були багатими; цукерками – для солодкого життя; квітами – для любові.

11. Весь весільний день молодята повинні бути поряд і танцювати тільки разом (ще можна танцювати трохи з батьками). Так їм не тільки буде приємно і спокійно, але і обіцяється, що союз буде міцним.

танецб молодят

12. Перший келих шампанського, за традицією, розбивають на щастя. Вирішіть заздалегідь, як розбивати, адже якщо осколки будуть великі, то у вас народиться хлопчик, дрібні – дівчинка.

        13. Не забудьте в день весілля міцно-міцно зв'язати стрічкою дві пляшки шампанського (не більше і не менше!). Їх потрібно зберегти, адже вони гарантують, що ігристим ви відсвяткуєте і народження малюка!

        14. Торт на весіллі розрізає наречена, а наречений підтримує ніж. Перший шматок торта наречений кладе на блюдечко своєї коханої, а наступний наречена підносить йому. Ця прикмета обіцяє, що в майбутньому молоді надаватимуть один одному підтримку. Крім того, ви можете вибрати собі найсмачніші шматочки десерту!

15. Як відомо, переступати поріг будинку після торжества наречений повинен з нареченою на руках. Це буде свідчити про те, що чоловік завжди буде цінувати свою дружину.

наречена на руках

Як і обіцяли, наші прикмети віщують лише позитив. Щастя й злагоди вам!