Свадебный каталог Ивано-Франковской: відгуки и скидки!
Добавить организацию

Правила пользования сайтом

 

Угода

Ця Угода визначає умови використання матеріалів і сервісів сайту www.kupidon.if.ua (далі - «Сайт»).

Терміни, що використовуються в Угоді

Контент - вся доступна інформація, що розташована на Сайті;

Користувач - фізична або юридична особа, що реєструється на Сайті для надання певних послуг;

Відвідувач - фізична або юридична особа, що має намір скористатися послугами Користувача або Контентом Сайту.

Предмет угоди

1.1. Використання матеріалів та сервісів Сайту регулюється нормами чинного законодавства України.

1.2. Ця Угода є публічною офертою. Отримуючи доступ до матеріалів Сайту, Користувач вважається таким, що приєднався до цієї Угоди.

1.3. Реєстрацією на Сайті Користувач підтверджує свою повну згоду з умовами цієї Угоди.

1.4. Адміністрація Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Такі зміни набувають чинності після закінчення 3 (трьох) днів з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті. При незгоді Користувача з внесеними змінами він зобов'язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів та сервісів Сайту.

1.5. Всі можливі суперечки, що випливають з цієї Угоди або пов'язані з ним, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

1.6. Визнання недійсним однієї з умов або положень цієї Угоди не є підставою для визнання недійсним будь-яких інших умов або положень Угоди.

1.7. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Адміністрації Сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.

2. Зобов'язання Користувача

2.1. Користувач погоджується не робити дій, які можуть розглядатися як порушення українського законодавства або норм міжнародного права, в тому числі у сфері інтелектуальної власності, авторських і / або суміжних правах, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Сайту і сервісів Сайту.

2.2. Використання матеріалів Сайту без згоди правовласників не допускається.

2.3. При цитуванні матеріалів Сайту, включаючи авторські твори, посилання на Сайт обов'язкове.

2.4. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні вступати в протиріччя з вимогами законодавства України і загальноприйнятих норм етикету та моралі.

2.5. Користувач попереджений про те, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності за відвідування і використання ним зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на сайті.

2.6. Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності і не має прямих чи непрямих зобов'язань перед Користувачем у зв'язку з будь-якими можливими або дійсними втратами або збитками, пов'язаними з будь-яким вмістом Сайту, реєстрацією авторських прав та відомостями про таку реєстрацію, товарами або послугами, доступними або отриманими через зовнішні сайти або ресурси, або інші контакти Користувача, в які він вступив, використовуючи розміщену на Сайті інформацію або посилання на зовнішні ресурси.

2.7. Користувач приймає положення про те, що всі матеріали і сервіси Сайту або будь-яка їх частина можуть супроводжуватися рекламою. Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе будь-якої відповідальності і не має яких-небудь зобов'язань у зв'язку з такою рекламою.

2.8. Доступ до матеріалів Сайту, в тому числі до Контенту надається Відвідувачам і Користувачам виключно для особистого використання та ознайомлення.

2.9. Адміністрація Сайту і компанія-власник не несуть ніякої відповідальності за цілісність і збереження Контенту, розміщеного на Сайті.

2.10. Користувач зобов'язується не використовувати Сайт в незаконних цілях, будь-яке використання Сайту, що не дозволено цією Угодою, заборонено.

2.11. Користувач зобов'язується надавати про себе достовірну інформацію і підтримувати цю інформацію в актуальному стані. Дані не повинні носити провокаційний характер, вступати в конфлікт з ідеологією Сайту. Адміністрація має право призупинити або скасувати реєстрацію користувача й повністю або частково відмовити йому в доступі на сайт.

3. Права та обов'язки Адміністрації Сайту

3.1. Адміністрація Сайту не займається розглядом та вирішенням суперечок і конфліктних ситуацій, що виникають між Користувачами і Відвідувачами Сайту, однак залишає за собою право заблокувати сторінку Користувача в разі отримання від інших Користувачів чи Відвідувачів мотивованих скарг на некоректну поведінку цього Користувача на Сайті.

3.2. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за розкриття Користувачем своїх особистих даних і персональної інформації.

3.3. Адміністрація Сайту має право, але не зобов'язана здійснювати модерацію Контенту, що розміщується на Сайті. За зміст Контенту відповідає Користувач.

3.4. Адміністрація Сайту має право видалити будь-який Контент, у тому числі текст, фотографію, коментар Користувача без повідомлення і пояснення причин.

3.5. Адміністрація Сайту не контролює дотримання авторських прав на інтелектуальну власність і не несе відповідальності за порушення їх Користувачами Сайту.

3.6. Адміністрація Сайту не дає ніяких гарантій стосовно розміщеного на Сайті Контенту.

3.7. Адміністрація Сайту використовує інформацію про дії Користувача з метою поліпшення роботи Сайту.

3.8. Адміністрація Сайту залишає за собою право призупинити або припинити доступ до Сайту будь-якої особи при достатніх підставах припускати, що Особисті дані вказані не повно, або невірно.

3.9. У разі порушення Користувачем умов даної Угоди або Правил Адміністрація Сайту має право видалити обліковий запис користувача без будь-яких відшкодувань.

3.10. Адміністрація Сайту залишає за собою право вводити будь-які обмеження щодо користування Сайту як в цілому, так і для окремих користувачів без пояснення причин.

3.11. Адміністрація Сайту або компанія-власник залишає за собою право закрити, призупинити функціонування, змінити Сайт або його частину без попереднього повідомлення Користувача.

3.12. Адміністрація Сайту має право припиняти доступ Користувача до Сайту для проведення необхідних планових профілактичних і ремонтних робіт на технічних ресурсах.

3.13. Адміністрація сайту не несе відповідальності перед Користувачем і не відшкодовує Користувачеві збитки, що виникли або можуть виникнути у Користувача у зв'язку із затримками, перебоями в роботі і неможливістю повноцінного використання Сайту.

3.15. Адміністрація Сайту залишає за собою право вносити будь-які зміни до цієї Угоди шляхом публікації цих змін і доповнень на Сайті.

3.16. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за перебої в роботі Сайту внаслідок хакерських атак чи технічних проблем серверу.

Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї Угоди і безумовно приймає їх. У разі, якщо користувач не згоден з умовами угоди, він зобов'язується покинути сайт.